تحلیل بنیادی ارز دیجیتال آواکس

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال آواکس
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال آواکس
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال

ارز دیجیتال آواکس به عنوان یکی از رمز ارز هایی که در سال 2021 به رشد زیادی دست یافته است، مورد توجه تحلیلگران قرار گرفته است و به اعتقاد آن ها این ارز دیجیتال می تواند آینده درخشانی داشته باشد. ارز دیجیتال آواکس با نام Avalanche و نماد AVAX در صرافی های معتبر ایرانی و خارجی معامله می شود. ارز دیجیتال h,gk] mتنها در دو ماه خود را به جمع 50 ارز دیجیتال برتر بازار رسانده است.

ارز دیجیتال آواکس چیست؟

پروژه آواکس به نحوی استارت خورد که آن ها برای آن که بتوانند طیف وسیعی از کارایی ها را در پلتفرم خود بگنجانند نیازمند یک شبکه بلاکچین مقیاس پذیر و توانمند بودند. بنابراین، این پروژه در سال 2018 کار خود را آغاز کرد و برای ساختار بلاکچین خود از معمماری و الگوریتم های منحصر به فردی استفاده کرد تا آن که 3 سال بعد این ارز دیجیتال سرانجام به جایگاه حقیقی خود رسید. شبکه بلاکچین آواکس به قدری سریع است که می تواند 4500 تراکنش را در هر ثانیه انجام دهد.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال آواکس

همانطور که گفته شد، ارز دیجیتال آواکس در سال 2018 برای اولین بار عرضه شد و با وجود طول مدت کوتاه عرضه خود به سرعت رشد کرد. کیف پول های متنوعی از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند و تعداد کل واحد های این ارز دیجیتال معادل 720 میلیون واحد است.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال اولنچ

  • خالقین ارز دیجیتال آواکس

پلتفرم Avalanche 3 موسس دارد که در زمینه های مختلف این پروژه را هدایت می کنند. یکی از این افراد سیرر (Sirer) می باشد که مدت ها با مشکل مقیاس پذیری بیت کوین درگیر بوده است.

  • کاربرد پلتفرم آواکس

پلتفرم آواکس امکان معامله دارایی های غیرمتمرکز را فراهم می کند. همچنین بستر این ارز دیجیتال می تواند میان بلاکچین های مختلف تعامل ایجاد کند. آواکس با مقیاس پذیری بالای خود و امنیت شبکه مطلوب در زمینه سرعت ثبت تراکنش ها، یکی از بهترین های موجود می باشد.

  • ارزش بازار ارز دیجیتال آواکس

با تحلیل ارز دیجیتال آواکس، متوجه می شوید که ارزش بازار ارز دیجیتال آواکس با نماد AVAX معادل 3.5 میلیارد دلار است. روند رشد ارزش بازار AVAX بسیار صعودی بوده است تا جایی که در حال حاضر این ارز دیجیتال در رتبه 36 دیده می شود.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram