تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال تتا

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال تتا
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال تتا
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

در میان انبوهی از ارز های دیجیتال، برخی از آن ها موفق تر عمل می کنند، توکن تتا یکی از همین موارد است. تتا با استفاده از شبکه بلاکچین اتریوم توکن خود را در بازار عرضه کرده است و سرمایه گذاران می توانند از طریق صرافی های ایرانی و خارجی به سادگی از این توکن خریداری کنند. در این مقاله قصد داریم به تحلیل تکنیکال و پیش بینی اهداف قیمت توکن تتا بپردازیم.

ارز دیجیتال تتا چیست؟

پلتفرم تتا با ورود به دنیای بلاکچین و به کارگیری آن در استریم ویدیو های آنلاین قصد دارد مخاطبان خود را از پرداخت پول برای تمامی استریم های بی ارزش راحت کند. از همین رو، تتا از بستر بلاکچین اتریوم که یکی از بهترین های موجود در جهان است برای ارائه چنین خدماتی استفاده می کند. اکوسیستم تتا بسیار جذاب و متفاوت است. کاربران پلتفرم تتا در ازای دریافت پول وظیفه دارند کیفیت پلتفرم را به بالا ترین سطح خود برسانند.

ارز دیجیتال تتا چیست؟

انواع تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال تتا

ارز دیجیتال تتا به سبب تازگی، جذابیت و تیم قدرتمند خود، مسیر رشد بسیار همواری را طی کرده است. از این رو تحلیل تکنیکال تتا ممکن است شما را کمی دچار چالش کند. در روند های شارپ به کارگیری اندیکاتور RSI برای تشخیص واگرایی ها بسیار کاربردی بوده و می تواند به خوبی پایان روند صعودی را پیش بینی کند. اما برای تشخیص و پیش بینی اهداف قیمت، حد ضرر و سطوح مهم می توانید از روش پرایس اکشن، کلاسیک یا هر روش دیگری استفاده کنید. همچنین سطوح فیبوناچی می تواند هدف های قیمت توکن تتا را به شما نشان دهد.

پیش بینی اهداف قیمت ارز دیجیتال تتا

با توجه به تحلیل صورت گرفته، هدف میان مدت توکن تتا 41 دلار می باشد. اما با توجه به روند بسیار شارپ و مشاهده واگرایی در انتهای روند، انتظار می رود توکن تتا  در کوتاه مدت روند اصلاح قیمتی یا زمانی را پیش بگیرد. سطح 8.3 دلار که توسط این استراتژی محاسبه شده است، سطح بسیار معتبری برای حمایت توکن تتا محسوب می شود.

جمع بندی

توکن تتا که به اشتباه میان ایرانیان به ارز دیجیتال تتا شناخته می شود با نماد Theta در صرافی های ایرانی و خارجی قابل معامله است. این پلتفرم با کارایی منحصر به فردی که ارائه می کند از بستر بلاکچین اتریوم برای ارائه خدمات خود بهره می برد. توکن تتا اهداف قیمت بسیار بالایی را خواهد دید اما برای رسیدن به این اهداف نیازمند کف سازی است. بنابراین پیش بینی می شود سطح 8.3 دلار حمایت مناسبی برای توکن تتا باشد.

 

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram