0
0212202 10 30

آموزش ثبت نام و ورود به پنل کاربری

از آنجا که همه شما عزیزان مشتاق ورود به بازار بورس هستید و میخواهید با راهنمایی های فوق العاده استاد علیرضا محرابی پیش برید تصمیم گرفتیم تا آموزشی برای شما همراهان قرار دهیم. در این مطلب قصد داریم تا نحوه ورود، ثبت نام و آموزشی کلی از محیط پنل کاربری را به شما کاربران عزیز آموزش دهیم، پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

نحوه ثبت نام در سایت

برای ثبت نام در سایت ابتدا باید وارد سایت شده و سپس در صفحه اصلی بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

در این مرحله همانطور که در تصویر مشاهده میکنید در قسمت عضویت مشخصات خود را به طور دقیق وارد کنید. (توجه کنید که شماره موبایلی را وارد کنید که همیشه به آن دسترسی دارید، زیرا برای ثبت نام کدی ارسال میشود که باید در قسمت مربوطه وارد نمایید و یا برای ورود به آن نیاز دارید).

در بخش آخر شما دو گزینه دارید، برای ثبت نام با رمز عبور دلخواهتان گزینه “ثبت نام با رمز عبور” را انتخاب کنید و در کادر باز شده رمز دلخواهتان را وارد کنید.

با انتخاب گزینه عضویت با کد تایید، یک کد به شماره تماسی که وارد کرده اید پیامک میشود که باید آن کد را در کادر مربوطه وارد نمایید و ثبت نام خود را انجام دهید.

نحوه ورود به سایت

اگر قبلا حساب کاربری خود را ایجاد نموده اید و حالا میخواهید وارد آن شوید، در صفحه اصلی بر روی گزینه ورود به پنل کاربری کلیک نمایید.

در این قسمت شماره موبایلی که با آن ثبت نام کرده اید را وارد نمایید تا کد تایید برای شما ارسال شود. پس از وارد کردن کد ارسال شده وارد حساب کاربری خود میشوید.

پنل کاربری

بعد از لاگین در پنل با صفحه زیر مواجه میشود که متعلق به شما عزیزان می باشد. پنل فوق دارای بخش های متفاوتی است که در زیر تمامی بخش های لازم کاملا واضح توضیح داده شده است تا به راحتی بتوانید با سایت علیرضا محرابی کار کنید.

۱- پیشخوان، یک نمای کلی از موارد مربوط به شما نشان میدهد و میتوانید بطور کلی فعالیت های جاری رو مشاهد نمایید. اگر اطلاعیه ای یا موردی مربوط به شما باشد در این بخش میتوانید مشاهده کنید.

۲- در بخش سفارش ها میتوانید موارد و دوره های خریداری شده را مشاهده نمایید.

۳- در قسمت دانلود ها شما میتوانید مواردی را که میتوانید دانلود کنید مشاهده کنید و اقدام به دانلود کنید.

۴- در بخش اطلاعیه ها شما میتوانید پیام ها و اطلاعیه های مربوط به خود را مشاهده کنید. مثلا اگر قرار باشد اقدامی صورت گیرد که باید شما در جریان باشید میتوانید اینجا مشاهده کنید.

۵- این قسمت میتوانید مواردی که علاقه مند هستید و یا محصولی را به عنوان علاقه مندی انتخاب کرده اید مشاهده کنید.

۶- اگر دیدگاهی (کامنت) زیر محصول یا مطلبی قرار داده باشید میتوانید در این بخش مشاهده کنید.

۷- در این قسمت آدرس هایی که توسط شما وارد شده باشد را مشاهده میکنید.

۸- در بخش جزئیات حساب میتوانید مشخصات و موارد مربوط به حساب خود را مشاهده کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *