Lark Davis شش آلتکوین برتر را برای خرید در ماه مارس لیست کرده است.

Lark Davis شش آلتکوین برتر را برای خرید در ماه مارس لیست کرده است.

معامله گر بازار کریپتو ، Lark Davis شش آلتکوین برتر را برای خرید در ماه مارس لیست کرده است.
Lark Davis تأثیرگذار Crypto از شش altcoin نام می برد که به گفته وی پتانسیل حرکت بزرگ در ماه مارس را دارند. در ویدئویی جدید ، دیویس به 224،000 دنبال کننده YouTube خود می گوید که مراقب Cardano (ADA) است زیرا این دارایی رمزنگاری به عنوان سومین ارز بازار از منظر ارزش بازاری برای ادامه صعود آماده است.
"خبر بزرگ برای کاردانو این است که هارد فورک مری در تاریخ 1 مارس در شبکه اصلی انجام خواهد شد. اکنون این هارد فورک به کاردانو کمک می کند تا گام های بعدی برای تبدیل شدن به یک اکوسیستم کاملاً کاربردی را بردارد.
دارایی بعدی در لیست دیویس Kusama (KSM) است که استراتژیست رمزنگاری از آن با عنوان "برادر کوچک Polkadot (DOT)" یاد می کند. کوساما در چند ماه گذشته فوق العاده توسط نهنگ ها خریداری شده است.
دیویس می گوید ، سومین سکه ای که باید مورد توجه قرار گیرد ، Litecoin (LTC) است زیرا در تلاش است تا نسخه جدیدی از حریم خصوصی MimbleWimble را راه اندازی کند. علاوه بر این لایت کوین قصد دارد تا امکان ثبت قرارداد هوشمند را به شبکه خود ایجاد کند.
شماره چهار ، راه حل مقیاس بلاکچین Polygon (MATIC) است.
"با توجه به اینکه Ethereum 2.0 اساساً به راه حل های مقیاس لایه دو نیازمند است و هیچ راه حل مقیاس بندی بزرگتر و مهمتری از Polygon وجود ندارد."
در شماره پنج پروتکل عینی مبادله مشتقات غیرمتمرکز (INJ) وجود دارد.
"این یک تبادل لایه کاملاً غیرمتمرکز و دو لایه است ، کارمزد کم ، سرعت بالا و همه مواردی که شما در یک مبادله غیرمتمرکز می خواهید."

آخرین سکه در رادار دیویس ، ارز غیرمتمرکز (DEX) Uniswap (UNI) است.

×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram