آموزش بدست آوردن گزارش فعالیت هیئت مدیره در کدال

آموزش بدست آوردن گزارش فعالیت هیئت مدیره در کدال

در مقاله‌ی زیر قصد داریم به توضیح گزارش فعالیت هیئت مدیره پرداخته و اشاره‌ای به این موضوع که چه اطلاعاتی از آن استخراج می‌شود؛ خواهیم کرد. برای پاسخ به این سوالات، اسکرول بزنید!

گزارش فعالیت هیئت مدیره چیست؟

هیئت مدیره به عنوان یکی از مهم‌ترین مراجع در تصمیم‌گیری هر شرکت؛ نقش مهمی در آینده شرکت، روند سودسازی و درآمد‌زایی شرکت دارد و تصمیمات و فعالیت‌های آنان تاثیر مستقیمی روی قیمت سهام شرکت و سودی که هر سال بین سهامداران تقسیم می‌شود، دارد.

اهداف و برنامه‌های آتی شرکت را می‌توانید در گزارش فعالیت هیئت مدیره‌ی موجود در سایت کدال مشاهده کنید.

پس نتیجه می‌گیریم که این گزارش اهمیت زیادی دارد و افراد باید قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری در یک شرکت، از این اطلاعات استفاده کنند تا تصمیم بهتری بگیرند.

گزارش فعالیت هیئت مدیره چه زمانی منتشر می شود؟

در انتهای سال مالی شرکت، هیئت مدیره موظفند که گزارش فعالیت خود را به اطلاع عموم برسانند.

بدست آوردن گزارش فعالیت هیئت مدیره چگونه است؟

برای دستیابی به این گزارش، باید وارد سایت به آدرس codal.ir شوید. در محیط کدال و در صفحه اصلی سایت، شما می‌توانید آخرین گزارش‌هایی که در این سایت بارگزاری شده است را مشاهده کنید.

گزارش هیئت مدیره چگونه بدست می آید؟

همواره می‌توانید در بخش جست و جوی اطلاعیه‌ها، نام شرکت یا نماد بورسی آن را جست‌و‌جو کنید. با وارد کردن نام شرکت و کلیک بر روی گزینه‌‌ی جست‌و‌جو تمامی گزارش‌های این شرکت برای شما نمایان می‌شود و می‌توانید بین این گزارش‌ها، به دنبال گزارش فعالیت هیئت مدیره شرکت بگردید.

برای راحتی کار، بعد از وارد کردن نام شرکت، می‌توانید در بخش نوع اطلاعیه، گزارش فعالیت هیئت مدیره را انتخاب کنید. بدین ترتیب فقط گزارش‌های فعالیت هیئت مدیره‌ی آن شرکتی که نامش را جست و جو کرده بودید، به شما نشان داده می‌شود.

برای دیدن تمام گزارش فعالیت‌های هیئت مدیره شرکت‌ها، می‌توانید فقط با انتخاب این گزارش در بخش نوع اطلاعیه، این کار را انجام دهید.

با پیدا کردن گزارش فعالیت هیئت مدیره مورد نظرتان می‌توانید با کلیک بر روی بخش آبی رنگ یا پیوست‌های اطلاعیه (مطابق تصویر زیر) و سپس کلیک بر روی دانلود، فایل این گزارش را دانلود کنید.

شما می‌توانید برای آموزش بقیه قسمت‌های کدال، دیگر بخش‌های آموزشی تحلیل بنیادی گام به گام بورس مشاهده کنید و سرمایه‌گذاری مطمئن و کارا را تجربه کنید.

آموزش سایت کدال

آموزش سایت کدال به ساده ترین روش ممکن

مشاهده

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram