آموزش دستیابی به گزارش فعالیت ماهانه

آموزش دستیابی به گزارش فعالیت ماهانه

حتما برای شما هم پیش آمده است که در سازمانی  یا شرکتی مشغول به کار بوده و در انتهای ماه، گزارشی از فعالیت ماهانه‌تان را به مدیر‌های آن شرکت یا سازمان تحویل می‌دادید، در بازار بورس هم همین رویه پیش می‌رود که لازم است اطلاعات کاملی راجع به آن داشته باشید؛ در این قسمت از آموزش کدال می‌خواهیم راجع به گزارش فعالیت ماهانه شرکت‌ها به بازار بورس صحبت کنیم، به این منظور تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

گزارش فعالیت ماهانه چیست؟

انتهای هر ماه شرکت‌ها، گزارش عملیات ماه قبل خودشان را در سایت کدال بارگزاری می‌کنند. در این گزارش میزان تولید و فروش محصولات شرکت یا خدماتی که در طی ماه انجام شده است گزارش می‌شود. برای صندوق‌های سرمایه‌گذاری، عنوان این گزارش «صورت وضعيت پرتفوی صندوق سرمايه گذاری» است.

دستیابی به گزارش فعالیت ماهانه 

این گزارش هم مثل باقی گزارش‌های شرکت، روی سایت کدال به آدرس (codal.ir) بارگزاری می‌شود. با ورود به سایت کدال برای مشاهده‌ی گزارش فعالیت ماهانه یک شرکت خاص، نام شرکت یا نماد آن را در بخش جست‌و‌جوی اطلاعیه‌ها وارد می‌کنیم. برای مشاهده این گزارش می‌توانید در بخش گروه اطلاعیه‌ها، گزینه گزارش عملکرد ماهانه را انتخاب می‌کنیم.

دستیابی به گزارش فعالیت ماهانه

با انتخاب این گزینه، می‌توانید گزارش فعالیت ماهانه شرکت را مشاهده کنید.  این گزارش را می‌توانید به صورت فایل، در قالب اکسل یا روی همان سایت کدال مشاهده کنید.

به عنوان مثال، در گزارش فعالیت ماهانه‌ی زیر، اطلاعات تولید و فروش محصولات یک شرکت در ماه گذشته را می‌توانیم مشاهده کنیم:

سایت علیرضا محرابی با آموزش‌های رایگان و کمپین رایگان بورس علاقمندان را نسبت به این موضوع که از کجا می‌توانند بورس را شروع کنند راهنمایی کرده است. مشتریان عزیز سایت علیرضا محرابی می‌توانند با مطالعه و تماشای آموزش‌های رایگان تحلیل بنیادی حرفه ای بورس  اطلاعات بیشتری در این حوزه به دست آورده و به معامله‌گر حرفه‌ای تبدیل شوند.

×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram