معرفی ۳ آلتکوین با حجم بازار کم توسط تایلر سووپ

معرفی ۳ آلتکوین با حجم بازار کم توسط تایلر سووپ
لوگو علیرضا محرابی
معرفی ۳ آلتکوین با حجم بازار کم توسط تایلر سووپ
خبرهای بازار ارز دیجیتال

تایلر سووپ تاجر و تأثیرگذار بازار رمزنگاری در حال نامگذاری سه آلت کوین با حجم بازار کم است که به اعتقاد وی در حالی که بازار رمزنگاری اصلاح می شود ، می تواند خلاف جریان و روندی صعودی داشته باشد.
در ویدئوی جدید ، سووپ به 201000 دنبال کننده YouTube خود می گوید که پلت فرم Bao Finance (BAO) در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) را تحت نظر دارذ. او می گوید که این altcoin با توجه به ادامه پیشرفت در حالی که از مرحله تبلیغات اولیه خود استقبال می کند ، ارزش توجه برای سرمایه گذار را دارد. سووپ اضافه می کند که اکنون BAO می تواند در معاملات SPOT در صرافی FTX مورد معامله قرار بگیرد.
دومین altcoin در لیست Deus Finance (DEUS) است که یک بستر توکن سازی دارایی میباشد که به کاربران اجازه می دهد دارایی ها و مشتقات واقعی مانند سهام و کالاهای دنیای واقعی را در Ethereum معامله کنند. شما قادر خواهید بود صدها سهام ، فارکس و رمزنگاریهای .بدون محدودیت زمانی معامله کنید. "
آخرین altcoin در رادار Non-Fungible Yearn است که پلت فرم DeFi میباشد. طبق اظهارات تایلر ، این پلتفرم با "گرفتن NFT ها و استفاده از آنها برای DeFi" امکانات و فرصت های موجود در زیر بخش توکن های غیر مثلی (NFT) را گسترش می دهد.
آنها اولین پروتکل DeFi هستند که با استفاده از NFT ها با محافظت از کیف پول محصول را ایمن تر و انعطاف پذیر تر می کنند

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram