حمله مدیر عامل بایننس به اتریوم و نشان دادن قدرت BSC

حمله مدیر عامل بایننس به اتریوم و نشان دادن قدرت BSC

مدیر عامل Ethereum : Binance برای بچه های ثروتمند است ، اما به زودی آنها فقیر خواهند شد
به گفته مدیر عامل شرکت Binance ، به دلیل هزینه های بالا ، Ethereum به بلاکچینی مختص برای افراد ثروتمند تبدیل شده است. این زمان برای درخشش Smart chain Binance است و مدیر عامل Binance آن را می داند و آماده بهره گیری از آن است.
استفاده روز افزون از پروتکل های DeFi ، dApps و برنامه های ساخته شده در بلاکچین Ethereum ، شبکه را بیش از حد پر بار و سنگین کرده است تا جایی که هزینه های آن تقریباً ناپایدار است. چندین بلاکچین در تلاشند تا به عنوان قاتل جدید Ethereum ظهور کنند و CZ (مدیر عامل بایننس) ، BSC (بایننس اسمارت چین) را به عنوان بهترین گزینه برای استفاده می داند.
از سال گذشته هزینه ها به طور متوسط ​​از 5 دلار به 15 دلار رسیده است. طبق اطلاعات ycharts ، فقط 4 روز پیش ، هزینه های شبکه تقریباً به 40 دلار رسیده است.
CZ دست بردار نشد و در توییت بعدی گفته شد که او دیگر از Ethereum استفاده نمی کند. Binance در حال توسعه دو پروژه برای رقابت مستقیم با دو بلاکچین بزرگ موجود در اکوسیستم است. Binance Chain طوری طراحی شده است که پرداخت های بسیار سریع و حداقل هزینه ها را امکان پذیر می کند و یک رقیب مستقیم برای بیت کوین می باشد زیرا تمرکز کمی روی ارسال و دریافت وجوه دارد.

از طرف دیگر ، زنجیره هوشمند Binance امکان اجرای قراردادهای هوشمند را با کارآیی بیشتر و مقرون به صرفه تر از Ethereum فراهم می کند. ظهور پروژه هایی مانند Polkadot ، Binance Smart Chain و Cardano نشانه افزایش علاقه به یافتن بلاکچینی است که بتواند جایگزین Ethereum شود. به طور مثال ، کاردانو در رتبه سوم در میان ارزهای رمزنگاری شده با بیشترین سرمایه بازار قرار گرفت و BNB را از جایگاه اخیر خود برانداز کرد.
کاردانو مانند زنجیره هوشمند Binance به دنبال اجرای قراردادهای هوشمند ارزان و ایمن و با سرعت است.

فروش ویژه دوره ارز دیجیتال 4,100,000 3,100,000 تومان
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram