رشد شارپ بیت کوین

رشد شارپ بیت کوین
لوگو علیرضا محرابی
رشد شارپ بیت کوین
خبرهای بازار ارز دیجیتال

بیت کوین در روز گذشته محدوده 19,800 دلاری که سقف تاریخی این ارز محسوب می شد را با یک حرکت پرقدرت شکست. بیت کوین با این رشد شارپ، حالا به محدوده 22,000 دلاری رسیده است. با این حرکت، باقی ارزهای دیجیتال هم که روندشان همبستگی قوی ایی با روند بیت کوین دارد، رشدهای چشم گیری در 24 ساعت گذشته تجربه کردند.

باید منتظر باشیم و ببینیم که آیا بیت کوین می تواند این رشد خود را تثبیت کند یا خیر، درصورت تثبیت بیت کوین بالای محدوده 22,000 دلار می توانیم به یک رشد شارپ در باقی ارزهای دیجیتالی که از رشد اخیر بیت کوین جا مانده اند هم امیدوار باشیم.

درصورتی که بیت کوین یک اصلاح قیمتی را تجربه کند، این روند اصلاحی به باقی ارزهای دیجیتال هم سرایت خواهد کرد و نقشه بازار ارزهای دیجیتال را قرمز خواهد کرد.

بیت کوین در حال حاضر به سقف کانال تاریخی خود نزدیک شده است. آینده نشان خواهد داد که این ارز دیجیتال با روند رو به رشد خود می تواند بیشتر از گذشته توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کند یا خیر. بدون شک، این بازار یکی از بازارهای جذاب در آینده برای سرمایه گذاری و معامله خواهد بود. با آموزش دیدن در این بازار می توانید سودهای قابل توجهی کسب کنید.

 

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram