مدیر عامل BRG Token که اولین توییت جک دورسی را خریداری کرده بود دستگیر شد

مدیر عامل BRG Token که اولین توییت جک دورسی را خریداری کرده بود دستگیر شد
لوگو علیرضا محرابی
مدیر عامل BRG Token که اولین توییت جک دورسی را خریداری کرده بود دستگیر شد
خبرهای بازار ارز دیجیتال

مدیرعامل BRG Token ، سینا استوی که اولین توئیت تبدیل شده به NFT توسط مدیر عامل توییتر جک دورسی را به مبلغ کلان 2.9 میلیون دلار خریداری کرده بود ، توسط مرکز تحقیقات جرایم سایبری سازمان یافته ایران دستگیر شد.

  بیانیه رسمی منتشر شده توسط مقامات حاکی از آن است که مدیر عامل BRG Token مدتهاست درگیر فعالیتهای غیرقانونی بوده و در بیانیه رسمی آمده است:

"اعضای غیرقانونی ، بدون پشتوانه و فاقد اعتبار BRG به اتهام اخلال در سیستم اقتصادی کشور ، به دستور دادستانی ویژه جرایم اقتصادی دستگیر شده اند"

بنیانگذار  این پروژه مدتهاست که تحت عنوان پیشنهاد ارائه توکن خود ،که متهم به بدون پشتوانه بودن و  استفاده از تبلیغات دروغ در مورد این توکن است ،در معرض دید مقامات رسمی قرار داشته است.

سه نهاد خصوصی شناخته شده توسط دولت، یعنی انجمن بلاکچین ایران ، انجمن فین تک و سازمان اتحادیه صنف رایانه ای که در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتالی فعالیت می کنند ، عضویت توکن BRG در سازمان های آنها را نیز انکار کردند.

 

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
پکیج ویژه بازارهای مالی فروش ویژه دوره ارزدیجیتال و شروع قدرتمند بورس
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram