وضعیت نامعلوم ماینرهای چینی

وضعیت نامعلوم ماینرهای چینی
لوگو علیرضا محرابی
وضعیت نامعلوم ماینرهای چینی
خبرهای بازار ارز دیجیتال

شرکت های Huobi Mall و BTC.TOP روز دوشنبه تعلیق عملیات استخراج ارزهای دیجیتالی در کشور چین را اعلام کردند. چین یک نیروی تاثیرگذار و بزرگ جهانی در صنعت استخراج بیتکوین است،این کشور نزدیک به 70 درصد نرخ جهانی استخراج بیتکوین را دراختیار دارد. اعلامیه اخیر دولت چین، بلاتکلیفی زیادی را در بین شرکت های برجسته استخراج کریپتوها در این کشور بوجود آورده است.

طبق آخرین گزارش های منتشر شده، شرکت های استخراج Bitcoin Huobi Mall و BTC.TOP به دلیل عدم اطمینان از مقررات نظارتی، عملیات استخراج ارزهای دیجیتال خود را در چین به حالت تعلیق درآورده اند و در این شرایط، شرکت استخراج Crypto HashCow خرید ماینر های  جدید بیتکوین را متوقف کرده است.

شرکت های استخراج بیتکوین در چین اکنون به دلیل آخرین اعلامیه دولت در حال برنامه ریزی برای انتقال فعالیت های خود به کشورهای دیگری هستند.

جیانگ بنیانگذار شرکت BTC.TOP اخیراً در یک وبلاگ گفته است، کشور چین در حال سرکوب جامعه ارزهای دیجیتالی است و در صورت ادامه روند کنونی و مشخص نشدن این وضعیت نابسامان، فعالیت های استخراج را در کشور های دیگری از سر خواهند گرفت.

همچنین در این راستا ،ارزش سهام شرکتهای OKEx و Huobi در هنگ کنگ به ترتیب 14.9٪ و 20.1٪ کاهش یافته است که نشان دهنده وحشت سرمایه گذاران از سیاست های آینده دولت چین است.

 

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram