سرمایه گذاری میلیون دلاری چینی ها،برای ساخت مزرعه بیتکوین 100 مگاواتی در قزاقستان

سرمایه گذاری میلیون دلاری چینی ها،برای ساخت مزرعه بیتکوین 100 مگاواتی در قزاقستان
لوگو علیرضا محرابی
سرمایه گذاری میلیون دلاری چینی ها،برای ساخت مزرعه بیتکوین 100 مگاواتی در قزاقستان
خبرهای بازار ارز دیجیتال

شرکت بیت ماینینگ مستقر در شنژن چین،در حال برنامه ریزی برای ساخت و بهره برداری از مرکز استخراج ارزهای دیجیتالی 100 مگاواتی در قزاقستان است.

این پروژه با مشارکت دو شرکت محلی، که مجموعه ای از خدمات را نیز به این شرکت ارائه می دهند ، اجرا خواهد شد. مبلغ کل سرمایه گذاری بیش از 9 میلیون دلار خواهد بود.

بیت ماینینگ، این هفته اعلام کرد، با یک نهاد قزاقستانی بصورت رسمی،وارد مشارکت شده است.این دو شرکت در زمینه ساخت یک مرکز استخراج ارزهای دیجیتال جدید، در این جمهوری آسیای میانه همکاری خواهد کرد.

  این شرکت چینی 80 درصد از سهام را در مرکز استخراج جدید قزاقستانی خواهد داشت، 20 درصد باقیمانده نیز متعلق به شرکت محلی خواهد بود.

مزرعه بیتکوین یاد شده، با ظرفیت 20 مگاوات راه اندازی می شود،هنگامی که پروژه کاملاً عملیاتی شود ،انتظار می رود به ظرفیت 100 مگاواتی برسد.شرکت بیت ماینینگ گفته است، قصد دارد 60 میلیون یوان (حدود 9.33 میلیون دلار) برای این پروژه مشترک سرمایه گذاری کند.

شرکت Bit Mining که قبلاً با نام 500.com شناخته می شد، از اوایل سال جاری توسعه سریعی در صنعت استخراج کریپتو ها آغاز کرده و فعالیت های آن اکنون، عملیات استخراج ارز های دیجیتال، استخر استخراج و مرکز داده را در بر می گیرد.

بیت ماینیینگ، تاکنون دستگاه های استخراج بیتکوین را با حداکثر ظرفیت میزان هش ریت تقریباً 1031.5 PH / s ساخته است.همچنین، این شرکت دارای سه مرکز داده برق آبی با ظرفیت 435 مگاوات است.

 

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
1 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram