شرکت پرداخت B2BinPay از ورژن دوم این محصول رونمایی کرد

شرکت پرداخت B2BinPay از ورژن دوم این محصول رونمایی کرد
لوگو علیرضا محرابی
شرکت پرداخت B2BinPay از ورژن دوم این محصول رونمایی کرد
خبرهای بازار ارز دیجیتال

این مدل بروزرسانی شده و جدید شامل ابزار های بسیار بیشتری است.  B2BinPay، یک شرکت پرداخت معروف ارزهای دیجیتال است که امروز اعلام کرد،این شرکت نسخه 2.0 راه حل پرداخت خود را با افزودن توکن ها و بلاکچین های جدید راه اندازی کرده است.

طبق بیانیه مطبوعاتی رسمی به اشتراک گذاشته شده با Finance Magnates ، این نسخه جدید شامل طیف گسترده ای از ویژگی های ابتکاری همراه با پیشنهادات موجود این شرکت است.B2BinPay قصد دارد الزامات معاملات ارزهای دیجیتالی را از طریق آخرین ویژگی های نسخه 2.0 بهبود دهد.

B2BinPay در حال ارائه راه حل های پردازش کریپتویی به بازرگانان و مشتریان سازمانی است.

  این شرکت به مشاغل سراسر دنیا امکان ارسال ، دریافت ، مبادله و ذخیره پرداخت ارزهای دیجیتالی را در یک محیط امن فراهم می کند.

"از آنجا که پرداخت های کریپتویی بیشتر به دنیای معاملات مربوط است ، ارائه یک روش پرداخت سازمانی(B2B) یکی از بهترین راه ها برای جذب مشتریان جدید و افزایش سود شرکت است.

یکپارچه سازی B2BinPay بهترین فناوری پردازش پرداخت ارزهای دیجتال موجود را در اختیار کاربران قرار می دهد.

در بیانیه مطبوعاتی این شرکت آمده است که:" 7 B2BinPay v2.0 با افزودن جدیدترین ویژگی ها ، بلاکچین ها و توکن های جدید، همراه با یک ساختار جدید قیمت گذاری جذاب ، یک راه حل همه جانبه بهتر و همچنین یک راه حل مقرون به صرفه تر برای مشتریان است " 

B2BinPay در حال حاضر از ارزهای دیجیتال مختلفی از جمله ETH ، NEO و NEM پشتیبانی می کند. این شرکت همچنین یک دروازه کریپتویی پایدار برای پشتیبانی از مشتریان ارائه می دهد.

 

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram