تحول در دنیای اینترنت به کمک وب 3

تحول در دنیای اینترنت به کمک وب 3
لوگو علیرضا محرابی
تحول در دنیای اینترنت به کمک وب 3
خبرهای بازار ارز دیجیتال

زمان مبارزه با سلطه غول های اینترنتی فرارسیده است. در اروپا، مقررات مختلفی ایجاد شده است تا کنترل این غول ها بر حقوق کاربران و محافظت از اطلاعات آن ها مدیریت شود. برخی این سرویس های خدمات اینترنتی را محکوم کرده و معتقدند، تمام اطلاعات شخصی و حق انتخاب آن ها در جست و جوی مطالب، تحت نظر این سازمان ها است.

حال فضای اینترنتی را تصور کنید که در آن هیچ قدرتی وجود ندارد، جست و جوی شما کنترل نمی شود و در آن دولتی نمی تواند مبنی بر سیاست های خود فیلترینگ انجام دهد. به دنیای اینترنت غیرمتمرکز و وب 3.0 خوش آمدید!

یکی از مزیت های فناوری بلاکچین، امکان توسعه فضای اینترنت غیرمتمرکز است. در حال حاضر بسیاری از پروژه های ارز دیجیتال، بر روی اینترنت غیرمتمرکز فعالیت می کنند تا در این صنعت پیشگام باشند. 

فناوری بلاکچین صنایع متعددی از جمبه سیستم های بانکداری، حقوقی، بازی سازی و... را متحول کرده است. تحول اینترنت می تواند یکی از عظیم ترین پروژه های موجود در جهان باشد که به کمک فناوری بلاکچین امکان پذیر است.

 

2 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram