دوج کوین هیچ سازمان رسمی ندارد

دوج کوین هیچ سازمان رسمی ندارد
لوگو علیرضا محرابی
دوج کوین هیچ سازمان رسمی ندارد
خبرهای بازار ارز دیجیتال

ایلان ماسک مدیر عامل تسلا، اخیراً گفته است که ارز دیجیتال دوج کوین هیچ سازمان رسمی ندارد. ماسک در پاسخ به توییتی که از نقش او در توسعه اکوسیستم Dogecoin تعریف می کرد، گفت که هیچ کس از شرکت دوج کوین به او گزارش نمی دهد.

در طی چند ماه گذشته، ماسک در مورد بیتکوین، دوجکوین و سایر دارایی های دیجیتالی، اظهار نظر کرده بود. اوایل ماه می ، ماسک در مورد همکاری خود با توسعه دهندگان DOGE برای بهبود کارایی معاملات این سیستم، توییت کرده بود.

علاوه بر این، وی بیتکوین را به دلیل اثر کربن مورد انتقاد قرار داد و نیاز به یک تلاش جمعی برای کاهش استفاده از انرژی در استخراج این ارزدیجیتال را تأکید کرد.

دیروز ماسک در توییتی گفت: "لطفا توجه داشته باشید دوج کوین هیچ سازمان رسمی ندارد و هیچ کس به من گزارش نمی دهد ، بنابراین توانایی من برای اقدام در این مورد،محدود است."

شایان ذکر است،با حمایت مشاهیری مانند ایلان ماسک و اسنوپ داگ ، پذیرش دوج کوین، طی چند ماه گذشته به سرعت افزایش یافته است.

  در مارس 2021، پیرو این حمایت ها ،دالاس ماوریکس، یکی از تیم های برجسته بسکتبال آمریکایی NBA ، اولین تیمی شد که DOGE را برای پرداخت بلیط و کالا قبول کرد.

بتازگی، CoinFlip، ارائه دهنده خودپردازهای کریپتویی مستقر در ایالات متحده، خدمات با دوج کوین را در 1800 دستگاه خودپرداز خود در سراسر ایالات متحده قرار داد.در هفته آخر مارس 2021 ، شرکت هواپیمایی لتونی، airBaltic پذیرش دوج و سایر ارزهای دیجیتالی را برای پرداخت های مختلف از جمله رزرو بلیط اعلام کرد.

 

2 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
1 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram