اظهار نظر جدید ایلان ماسک

اظهار نظر جدید ایلان ماسک
لوگو علیرضا محرابی
اظهار نظر جدید ایلان ماسک
خبرهای بازار ارز دیجیتال

امروز، ماسک بار دیگر توئیتی تصویری از دوج کوین را به اشتراک گذاشت که در آن  نماد دوج کوین که یک سگ از نژاد شیبا است،  مقابل یک رایانه شخصی قدیمی نشسته و در حال بازی شطرنج است.

ماسک به شوخی می گوید، این تصویری از خودش در دوران کودکی است و متنی را به عکس اضافه کرده که می گوید: "من باید اشتیاقم را پنهان نگه دارم وگرنه از جامعه طرد می شوم"، که احتمالاً اشاره به Dogecoin دارد.

رئیس تسلا و اسپیس ایکس عاشق الگوهای خنده دار در ارزهای دیجیتال است و این کار را روش مناسبی می داند.اخیراً وقتی از او سوال شد که چرا به جای دوج کوین، که با الگوریتم اجماع اثبات کار "کثیف"است، کار میکند و به سمت ارزهای دیجیتالی " تمیزی" مانند IOTA یا ADA نمی رود،اقدام به انتشار این پیام کرده است.

با اینکه شرکت تسلا چندی پیش،خرید خودروهای الکتریکی تسلا را با بیتکوین به دیلیل انتشار کربن زیاد،ممنوع کرد،به نظر می رسد که این رفتارها به بیتکوین مربوط نمی شود،زیرا، تسلا و ماسک هر دو همچنان بیتکوین های خود را نگه داشته اند.

 

1 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram