قیمت ETC بشدت صعود کرد اما اکنون در حال نشان دادن ضعف میباشد

قیمت ETC بشدت صعود کرد اما اکنون در حال نشان دادن ضعف میباشد
لوگو علیرضا محرابی
قیمت ETC بشدت صعود کرد اما اکنون در حال نشان دادن ضعف میباشد
خبرهای بازار ارز دیجیتال

Ethereum Classic سرانجام از خواب 3 ساله ای بیدار شد و به بالای 180 دلار رسیده بود بیدار شد.

افزایش ناگهانی قیمت ،سرمایه گذاران Ethereum Classic را وارد چرخه سود اوری کرد ،قیمت این ارزدیجیتال از ابتدای سال 2021 تقریباً 2000٪ افزایش یافته است.

با ساختن قله قیمتی جدید اتریوم کلاسیک در حال نشان دادن ضغف در بالارفتن است که این نشانه ای از اینست که در حال اصلاح روند صعودی می باشد.

پس از چنین حرکت شارپی بزرگ در نمودار ETC ، حمایت ها و مقاومت های جدید شکل گرفتند.در حال حاضر، منطقه مهم برای زیر نظر داشتن ETC  130دلار است، این منطقه آخرین مقاومت عمده در نمودار روزانه است که اگر ETC موفق به شکستن و تثبیت بالای آن شود قله های جدیدی را خواهد ساخت.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم کلاسیک در نمودار 24 ساعته

ناحیه حمایتی عمده در ETC حدود 110 دلار است.اگر قیمت نتواند این منطقه را حفظ کند ، ETC تا حمایت جزئی 96 دلاری سقوط می کند و در صورت عدم حفظ آن تا 79 دلار پایین می آید. این قیمت از اواخر آوریل تاکنون توسط موینگ 5 MA نگه داشته شده است.هنگامی که کندل ها  زیر قیمت موینگ MA در نمودار روزانه بروند ، باعث ریزش مجدد خواهد شد که این یک سناریو محتمل است.اگر به RSI هم نگاه کنیم میبینیم که در اشباع خرید قرار داشته و همزمان با نمودار دارد سیر نزولی را نشان میدهد.

 

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram