تیم دیناموکیف اکراین هم دیجیتالی شد

تیم دیناموکیف اکراین هم دیجیتالی شد
لوگو علیرضا محرابی
تیم دیناموکیف اکراین هم دیجیتالی شد
خبرهای بازار ارز دیجیتال

FC Dynamo Kyiv ، از برترین تیم های لیگ برتر اوکراین ، بلیط های NFT را برای فصل 2021 راه اندازی می کند که توسط شریک بلاکچینی خود Moonwalk ساخته شده است.

در پایان ماه ژوئن ، بلیط های NFT این تیم معروف فوتبالی در بازار Binance NFT در دسترس خواهد بود.

این فروش بخشی از کمپین "100 کمپین سازنده" است ،که پلت فرمی است برای بزرگداشت راه اندازی این بستر، تیم دینامو کیف قصد دارد به طور منظم به فروش NFT های خودش نیز بپردازد.

  Moonwalk ، یک شرکت بلاکچین است که دفتر مرکزی آن در ایالات متحده قرار دارد،که در ابتکار خرید بلیط به روش توکنیزه شده به این تیم کمک کرده است.

توکن های غیر قابل سرقت (NFT) را می توان با استفاده از پلتفرم Moonwalk در فروش بلیط رویداد های فیزیکی و مجازی ، تجارت الکترونیکی ، سیستم های وفاداری مشتری و شبکه های پرداخت ادغام کرد.

Moonwalk از ماه ژانویه روی اقتصاد دیجیتالی دینامو کار کرده است که شامل یک اکوسیستم دیجیتالی در داخل استادیوم تیم است. مارک گینزبورگ ، معاون رئیس باشگاه دینامو کیف، گفت:

"با این کار ما بدنبال سواستفاده نیستیم،بلکه بر اساس استراتژی باشگاه که کاملا هم دقیق محاسبه شده قصد داریم تا در دوسال آینده بعنوان رهبر فناوری در فوتبال اروپا شناخته شویم."

تا قل از شروع فصل جدید لیگ ، NFT های اختصاصی مربوط به بازی های پیشرو در بازار Binance NFT به فروش می رسند.و مدیریت باشگاه اعلام کرده که از این همکاری بسیار هیجان زده هستند و مطمئناً کاربران نیز مشتاقانه منتظر آن بوده و هستند.و در پایان نیز اظهار داشتند که بلیط های NFT در دنیای ورزش مخصوصا در فوتبال به قسمتی کاملا معمول تبدیل خواهند شد.

 

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram