هشدار سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا(SEC)

هشدار سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا(SEC)
لوگو علیرضا محرابی
هشدار سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا(SEC)
خبرهای بازار ارز دیجیتال

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بار دیگر هشداری که در سال 2017  داده بود را منتشر کرد.و اظهار داشت که بنظر می رسد برخی از نقایص اساسی چهار سال پیش هنوز وجود دارد.پیام بشرح زیر است:

به افراد مشهوری که "فرصت های سرمایه گذاری" را پیشنهاد می کنند اعتماد نکنید

دفتر آموزش و حمایت از سرمایه گذاران کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، که به مسائل آموزشی و اطلاعاتی در مورد سرمایه گذاری در ایالات متحده می پردازد ، هشدار مربوط به سال 2017 را در حساب توییتر خود دوباره منتشر کرد. 

این هشدار برای جلوگیری از گرفتن مشاوره سرمایه گذاری از افراد مشهوری که دارایی ها و محصولات را جهت سرمایه گذاری تأیید می کنند،صادر می شود.

برای اولین بار در تاریخ 1 نوامبر 2017 چنین هشداری صادر شد که در آن اعلام کردند، متاسفانه معرفی گزینه های بدون پشتوانه برای سرمایه گذاری در بین افراد مشهور رایج شده است. متن قیق آن به شرح زیر است:

"میتوان مشاهده کرد که افراد مشهور، از ستارگان سینما گرفته تا ورزشکاران حرفه ای در تلویزیون ، رادیو و رسانه های اجتماعی محصولات و خدمات متنوعی را تأیید و تبلیغ می کنند، حتی گاهی به معرفی فرصت های سرمایه گذاری پرداخته اند. این کار  در مورد سرمایه گذاری هرگز ایده خوبی نبوده و فقط به این دلیل که شخصی مشهور می گوید کالا یا خدماتی برای سرمایه گذاری گزینه خوبی است دلیل بر درستی آن نیست."

این سازمان همچنین تأکید کرده که فریب افراد مشهور توسط افراد و شرکت های فریب کار زیاد است و لازم است که قبل از هر تصمیمی درباره سرمایه گذاری به خوبی آن کالا یا خدمات را تحلیل و بررسی کنید.

 

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram