بلاکچینی نوین با فرکانس بالا

بلاکچینی نوین با فرکانس بالا

بلاکچینی با فرکانس بالا برای ارائه شبکه های اجتماعی ، DeFi و NFT در حال شکل گیری است .در حالی که شبکه های اجتماعی مبتنی بر بلاکچین برای کنار آمدن با افزایش هزینه ها (fee) تلاش می کنند ، یک شبکه جدید می گوید برای استفاده با فرکانس بالا با هزینه کم بهینه شده است.بلاکچین جدیدی که برای استفاده با فرکانس بالا بهینه شده است ، در قلب یک اکوسیستم پیشرفته قرار دارد که رسانه های اجتماعی ، توکن های غیر مثلی (NFT) و منابع مالی غیرمتمرکز (DEFI) را با هم جمع می کند ، همه اینها ضمن ایجاد حریم خصوصی داخلی و به حداقل رساندن هزینه های معاملاتی ساخته شده است.گرچه قبلاً از بلاکچین ها به عنوان یک محیط ایده آل برای میزبانی شبکه های اجتماعی نام برده می شد ، Howdoo ادعا می کند سیستم عامل های موجود برای ارائه عملکرد بهینه مجهز نیستند. این شرکت تازه تأسیس به این نکته اشاره کرد که چگونه Unite ، یک پروژه توکن در شبکه های اجتماعی مبتنی بر Ethereum ، به دلیل افزایش هزینه (FEE) در این ماه مجبور به توقف توسعه شد.
هدف این شبکه اجتماعی حمایت از سازندگان محتوا است.به عنوان مثل شبکه های اجتماعی مانند TikTok و Instagram.سازندگان نیز می توانند از چهار جریان درآمد بهره مند شوند ، کمک های مالی ، پرداخت های یکباره ، اشتراک ها و تخفیف های تبلیغاتی.

×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
اشتراک گذاری این صفحه