کسانی که دید بلند مدت ندارند سمت بازار کریپتو ها نیایند!

کسانی که دید بلند مدت ندارند سمت بازار کریپتو ها نیایند!
لوگو علیرضا محرابی
کسانی که دید بلند مدت ندارند سمت بازار کریپتو ها نیایند!
خبرهای بازار ارز دیجیتال

توییتی که اخیراً توسط کامرون وینکلوس ، بنیانگذار پلتفرم معاملاتی ارز های دیجیتالی Gemini  منتشر شده که نظرات مختلفی را در توییتر به وجود آورده است.جالب اینجاست که به نظر می رسد در این بحث برخی موافق کامرون هستند و برخی اختلاف نظر دارند.

HODL به عنوان یک اشتباه تایپی برای کلمه "hold" در انجمن bitcointalk.com آغاز شد و امروزه این کلمه در بازار های مالی بیشتر استفاده میشود. سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال از اصطلاح های بازار برای فروش دارایی های خود خودداری میکنند که این بدون توجه به افزایش یا کاهش شدید قیمت است.

ظاهراً ، توئیتر وینکلوس  افکار مختلفی را در توییتر برافروخته است.از جمله اظهار نظر crypto_tolkien که به شرح زیر است:

"دقیقا، کریپتوها تغییر دهنده بازی هستند و هنوز در اوایل راه هستیم و بالاخره به طور کلی  وارد سیستم های بانک ها ، شهرها و کشورها می شویم و آینده برای این بازار است."

با این حال ، از طرف دیگر ، برخی دیدگاه های متفاوتی در مورد این توئیت دارند، UniversalVoider در جواب گفته:

"چرا وقتی شما قادر به فروش در سقف و گرفتن سود هستید و بعداً بازهم میتوانید در کف بخرید این کاررا نکنید؟!  قرار است چقدر نگه داریم ؟ 1 ماه؟ 1 سال؟ 10 سال؟ تا زمان مرگ؟اگر اینجوری باشد پس کی سودمان را بیرون بکشیم؟!"

 

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram