3 دلیل برای رشد ارز دیجیتال متیک در روز های گذشته!

3 دلیل برای رشد ارز دیجیتال متیک در روز های گذشته!
لوگو علیرضا محرابی
3 دلیل برای رشد ارز دیجیتال متیک در روز های گذشته!
خبرهای بازار ارز دیجیتال

ارز دیجیتال متیک در هفته گذشته در حالی 35 درصد رشد کرد که کل بازار ریزش قیمتی را تجربه می کرد. بنابراین، باید دلایل محکمی برای این رشد وجود داشته باشد که در اینجا به سه مورد از آن ها می پردازیم:

ارز دیجیتال متیک یا پلیگان، MATIC، طی هفت روز گذشته بیش از هر ارز دیجیتالی معادل 35 درصد، به جز ارز دیجیتال یونی سواپ، رشد کرده است. این رشد چندین دلیل دارد که یکی از آن ها خبر مربوط به Google BigQuery و همچنین سرمایه گذاری مارک کوبان بر روی این ارز دیجیتال است.

هیجانات در خصوص پلی گان رو به افزایش است

9 فوریه، متیک در ابتدا برنامه خود برای تغییر نام تجاری پلی گان را اعلام کرد. در همان زمان مشغول اجرای پروژه MPC بودند. با پیاده سازی MPC پلی گان توانست یک شبکه بلاکچین یک لایه با مقیاس پذیری داخلی برای پروژه هایش فراهم کند.

از آن پس، ارز دیجیتال Polygon تبدیل به یک پروژه بلاکچین قدرتمند یک لایه برای پروژه های متاورس با کاربران زیاد شد.

خبر مربوط به Google BigQuery 

در تاریخ 29 می، پلی گان اعلام کرد که این پروژه یک پارچه سازی دارایی های خود در Google BigQuery Cloud را به اتمام رسانده است.

این یک پارچه سازی از این جهت مهم است که قابلیت دسترسی و موقعیت سنجی شبکه را بهبود می بخشد. این ویژگی به کاربران BigQuery امکان درک ساده تر از پلی گان را فراهم می کند.

سرمایه گذاری مارک کوبان در ارز دیجیتال پلی گان

علاوه بر دو دلیل فوق، مارک کوبان به عنوان یکی از اثرگذار ترین افراد در دنیای ارز دیجیتال، اعلام کرد که بر روی ارز دیجیتال متیک سرمایه گذاری کرده است. او دلیل خود برای انتخاب پلی گان را، سرعت بالای ثبت تراکنش ها در شبکه متیک و هزینه پایین آن برای کاربران اعلام کرد.

نکته آخر 

معامله گران صاحب نام در حوزه بازارهای مالی پیشنهاد میکنند که ( با شایعه بخر با خبر بفروش ) و همچنین زمانی که خبرهای خیلی خوب در یک ارز خیلی زیاد می شود، باید با احتیاط بیشتری رفتار کرد بخصوص زمانی که رشد خیلی زیادی داشته باشد.

60 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
1 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram