قوانین نظارتی سازمان occ بر روی بازار ارزهای دیجیتال

قوانین نظارتی سازمان occ بر روی بازار ارزهای دیجیتال
لوگو علیرضا محرابی
قوانین نظارتی سازمان occ بر روی بازار ارزهای دیجیتال
خبرهای بازار ارز دیجیتال

مایکل هسو، سرپرست OCC (دفتر نظارت بر ارز)،گفت که آژانس های نظارتی در ایالات متحده باید "یک محدوده نظارتی" برای دارایی های دیجیتالی،ایجاد کنند. هسو در طی مصاحبه ای با فایننشال تایمز، با تأکید بر به حداقل رساندن ریسک های مرتبط با سرمایه گذاران، اظهار داشت که تنظیم کنندگان قوانین ایالات متحده ،باید در کنترل بخش دارایی های دیجیتالی، نقش فعال تری داشته باشند.

سازمان OCC خواهان هماهنگی بین سازمان های نظارتی برای تنظیم ارزهای دیجیتال است و در این راستا رئیس این سازمان اظهار داشت: "واقعاً نیاز به ساز و کاری است تا هماهنگی بین آژانس های مربوطه بوجود بیاید."

"وی خاطرنشان کرد که اولین جلسه تیم متمرکز بر ارزهای دیجیتال ،در اوایل ماه جاری برگزار شد.این تیم متشکل از نمایندگان فدرال رزرو، شرکت بیمه سپرده گذاری فدرال و دفتر نظارت بر ارز است.

رئیس OCC این گروه را "كوچك" اما "ارشد" توصیف كرد و افزود كه این وظیفه را دارد كه "ایده هایی را كه باید در مقابل آژانس ها در نظر بگیرند" ارائه دهد تا سیاست های مربوطه را تدوین كنند.

هسو با تأکید بر سرعت رشد و نوآوری در بخش کریپتو ها اظهار داشت، عدم شروع این پروسه در زمان حال حاضر، فقط آینده را سخت تر می کند. او این عقیده را دارد که فقط ایالات متحده فاقد رهنمودهای نظارتی قوی برای دارایی های دیجیتالی نیست،بلکه معتقد است تمام سیستم های نظارتی جهان باید این کار را سریع تر انجام دهند.

 

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram