توکنی برای صنعت جهانگردی

توکنی برای صنعت جهانگردی
لوگو علیرضا محرابی
توکنی برای صنعت جهانگردی
خبرهای بازار ارز دیجیتال

بر اساس اعلامیه ای از سوی صنعت بلاکچین، ، قصد دارد با استفاده از فناوری نو ظهور بلاکچین ، پروژه کوین مسافرتی راه اندازی کنند.

پروژه Travel Coin به نظر می رسد که قرار است تحول بزرگی در صنعت گردشگری ایجاد کند و آزادی بیشتری برای ذینفعان این بازار بوجود آورند..

  این اکوسیستم شامل رمز سکه سفر است که در اصطلاح دیگر به آن TCOIN ، برنامه سفر موبایل سکه و داشبورد سفرهای سکه سفر فراگیر می گویند.

  جامع بودن این پروژه و کاربردپذیری آن ، خصوصاً اینکه به همه و هر کسی اجازه می دهد از تمرکززدایی در صنعت گردشگری استفاده کنند ، از ویژگی های منحصر به فرد پروژه کوین مسافرتی(ارزدیجیتال مسافرتی) است.

محبوبیت و پذیرش فناوری بلاکچین در طول سالها همچنان افزایش یافته است ، زیرا مبادلات در صنایع مختلف به دنبال استفاده از ویژگی ها و مزایای آن هستند.

صنعت گردشگری چند میلیارد دلاری نیز با ظهور طیف وسیعی از راه حل های پشتیبانی شده توسط بلاکچین ، از این فناوری استقبال کرده اند.

متأسفانه ، بسیاری از راه حل های موجود به دلیل عدم جامعیت ، پاسخگوی نیازهای ارائه دهندگان خدمات به مشتریان نیستند.با این حال ، تیم پروژه Travel Coin به سرپرستی دن سباستین قصد دارد این روایت را از طریق اکوسیستم فراگیر خود تغییر دهد.

با وجود رشد روزافزون صنعت گردشگری ، ذینفعان هنوز با طیف گسترده ای از چالش ها روبرو هستند که پیشرفت بازار را در چند وقت اخیر متوقف کرده است.چالش هایی مانند هزینه بالای رزرو ، دشواری در جذب مشتری ، نگهداری مشتری و استفاده از فن آوری های جدید برخی از مشکلات مشتریان و ارائه دهندگان خدمات است.

این سیستم برای حل چندین چالش شناخته شده صنعت گردشگری طراحی شده است از جمله:

هزینه های رزرو و مدیریت سفر

گردشگران از طریق یک سیستم پاداش ، غیرمتمرکز و ایمن جذب میشوند

یک سیستم مدرن که متشکل از یک برنامه کاربردی برتر موبایل کاربر پسند است

تجربه شخصی از طریق اطلاعات و توصیه های هدفمند.

همچنین این سیستم توکن TCOIN و برنامه کاربردی در موبایل و کیف پول مخصوص خودش ،قبلیت تبلیغات و... را نیز خواهد داشت.

 

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram