ارزش کل بازار ارز دیجیتال در مسیر بازگشت

ارزش کل بازار ارز دیجیتال در مسیر بازگشت
لوگو علیرضا محرابی
ارزش کل بازار ارز دیجیتال در مسیر بازگشت
خبرهای بازار ارز دیجیتال

ارزش کل بازار، یکی از مهم ترین مشخصه های بازار ارز دیجیتال است که به هنگام تحلیل آن ها و اقدام برای خرید، حتما باید مورد بررسی قرار بگیرد. ارزش بازار ارز دیجیتال در چند ماه گذشته به بیشترین میزان خود رسیده بود و دائما در حال شکستن رکورد های مختلف بود تا جایی که به میزان 2.6 تریلیون دلار رسید!

گام های صعودی دائما در حال کاهش بودند، واگرایی اندیکاتور RSI در سقف دیده می شود و واکنش به خط میدلاین کانال موجب افزایش فشار فروش شده و با اخبار و حواشی موجود، اصلاح بازار شروع شد.

تحلیل ارزش بازار ارز دیجیتال

اگر خوشبین باشیم با توجه به تصویر بالا، حمایت ها از بازار ادامه داشته باشد پس از اصلاح تا سطح حمایت داینامیک 1.25 تریلیون دلار می تواند مجددا وارد فاز صعودی شده و به سقف های جدیدی دست پیدا کند.

اما شتاب روند اصلاحی، همچنین بزرگی روند صعودی پیشین احتمال دوم را قوی تر می کند. انتظار می رود با اندکی اصلاح زمانی در منطقه 1.36 تریلیون دلار الی 1.97 تریلیون دلار با افزایش فشار فروش به میزان 1.14 تریلیون دلار برسد.

 

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram