سیستم Tranglo ریپل برای پرداخت ها بین استرالیا ، چین و جنوب شرقی آسیا راه اندازی می شود

سیستم Tranglo ریپل برای پرداخت ها بین استرالیا ، چین و جنوب شرقی آسیا راه اندازی می شود
لوگو علیرضا محرابی
سیستم Tranglo ریپل برای پرداخت ها بین استرالیا ، چین و جنوب شرقی آسیا راه اندازی می شود
خبرهای بازار ارز دیجیتال

 Tranglo  ، که در اواخر مارس سال جاری ریپل روی آن سرمایه گذاری کرده بود ، اکنون با همکاری OmiPay در حال آماده سازی برای آغاز پرداخت ها و حواله های فراملی از استرالیا به چین ، ویتنام و ... است. ریپل در اواخر مارس سال جاری 40 درصد سهام پلتفرم پیشرو در پرداخت بین المللی Trangloرا به دست آورد.

این شرکت اکنون از خدمات ODL RippleNet برای پرداخت های معاملاتی مبتنی بر XRP استفاده می کند.

Tranglo اکنون با شرکت OmiPay مستقر در استرالیا همکاری کرده است تا با استفاده از راه حل Tranglo Connect خود بتواند راه های پرداخت به چین و قسمت جنوب شرقی آسیا را راه اندازی کند.

OmiPay در تمام شهرهای بزرگ استرالیا در دسترس است و Tranglo فرصت گسترش آن را در تمام قاره استرالیا و فراتر از آن نیز فراهم خواهد کرد.

Tranglo به OmiPay کمک خواهد کرد تا راه های پرداخت به چین ، ویتنام ، فیلیپین و اندونزی را راه اندازی کند.

  علاوه بر این ، این دو شرکت باهمکاری یکدیگر پرداخت های مقرون به صرفه تر و قابل دسترس تر برون مررزی  را برای استرالیا فراهم میکنند.

Tranglo و OmiPay اکنون می خواهند به دانش آموزان بین المللی که همیشه به دنبال راه های ارزان و راحت برای پرداخت شهریه در کالج های استرالیا هستند ، کمک کنند.

Tranglo از روش های مختلف پرداختی از جمله کیف پول الکترونیکی استفاده خواهد کرد. OmiPay نیز که اپراتور پرداخت است، قبلاً گزینه های پرداختی مانند Visa ، Alipay ، WeChat pay و Mastercard را ادغام و استفاده کرده است. Tranglo در بیش از 100 کشور فعالیت داشته و در لندن ، دبی و چند مکان مهم دیگر دفتر دارد.

 

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram