طرح گسترش صرافی کریپتویی کره جنوبی( Upbit)

طرح گسترش صرافی کریپتویی کره جنوبی( Upbit)
لوگو علیرضا محرابی
طرح گسترش صرافی کریپتویی کره جنوبی( Upbit)
خبرهای بازار ارز دیجیتال

برترین صرافی ارزهای دیجیتال کره جنوبی ،UPbit، قصد دارد فعالیت های خود را در بازارهای بین المللی ، به ویژه در کشورهای جنوب شرقی آسیا گسترش دهد.

مدیر عامل Upbit ،سیرگو لیی، هنگام سخنرانی در اجماع کویندکس ، برنامه های توسعه این صرافی را فاش کرد. ایشان در این باره گفت: "ما به دنبال توسعه فعالیت های خود به دیگر کشورها هستیم. ما در جنوب شرقی آسیا شعبه جدیدی باز کردیم و در حال گسترش مبادلات خود در آن مکان هستیم.صنعت کریپتو در سال جاری جز جریان های اصلی جهان بوده است."

در اوایل سال جاری، Upbit پس از دریافت چهار مجوز عملیاتی مربوط به ارزهای دیجیتالی، از مراجع قانون گذاری کشور تایلند، خدمات خود را در این کشور راه اندازی کرده است.

  این صرافی، در حالی که حدود 97٪ از بازار محلی درگیر مشکلات نظارتی و قانونی بوده،توانسته بازار کریپتو را در تایلند کاملا بدست بگیرد. 

  صرافی یاد شده، برای اولین بار در سال 2018 در پی پیشنهاداتی وارد منطقه سنگاپور شد و بعداً به اندونزی نیز،گسترش یافت.اگرچه مدیر عامل صرافی Upbit برنامه های توسعه را فاش کرد، اما مشخصات آن روشن نیست.Upbit ممکن است برنامه هایی برای ورود به بازار NFT ها و فضای مالی غیرمتمرکز داشته باشد. مدیرعامل شرکت، گفته است که این شرکت در حال بررسی "امکانات مختلفی" است ،،اما به جزئیات آن نپرداخت.

 

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram