سود میلیون دلاری با سرمایه گذاری در دوج کوین

سود میلیون دلاری با سرمایه گذاری در دوج کوین
لوگو علیرضا محرابی
سود میلیون دلاری با سرمایه گذاری در دوج کوین
خبرهای بازار ارز دیجیتال

ویتالیک بوترین بازگو کرده ، که چگونه با سرمایه گذاری در دوج کوین  به مدت سه سال، 25000 دلار را به 4.3 میلیون دلار تبدیل کرده است.

ویتالیک بوترین خالق اتریوم ، در حضور اخیر خود در پادکست Lex Fridman ، فاش کرد که وی بیش از 4 میلیون دلار از سرمایه گذاری 25000 دلاری که در اواخر سال 2016 برای Dogecoin انجام داده ، سود کسب کرده است،اما همه آن را به خیریه اهدا کرده است.

دوج کوین در دسامبر سال 2013 ایجاد شد، و تلاش کرد تا از راه فضای مجازی به محبوبیت برسد، ویتالیک DOGE را به عنوان اولین "ارزدیجیتال سرگرم کننده" معرفی کرد که در اکوسیستم دارایی های دیجیتال در حال رشد، راه اندازی شده است.

وی تحت تأثیر جامعه ای که در برای دوج کوین شکل گرفته بود، قرار گرفت و در این باره گفت:

"در آغاز ، مردم این پلتفرم را خیلی جدی نمی گرفتند، من آن زمان با خودم فکر میکردم، چگونه می خواهم برای مادرم توضیح دهم که 25000 دلار برای دوج کوین سرمایه گذاری کردم. آن زمان،تنها چیز جالب در مورد این کوین، لوگوی یک سگ بامزه بود. اما مطمئناً این یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی بود که من انجام داده ام. "

اگرچه بوترین اظهار داشت که DOGE طی سالهای بعد "واقعاً خوب" عمل کرده است ، اما او خاطر نشان کرد که این اردیجیتال،تنها به دلیل شیفتگی ایلان ماسک بوده، که مورد توجه قرار گرفت.

 

1 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram