NFT طلا را بدون خسارت کربنی خریداری کنید

NFT طلا را بدون خسارت کربنی خریداری کنید
لوگو علیرضا محرابی
NFT طلا را بدون خسارت کربنی خریداری کنید
خبرهای بازار ارز دیجیتال

ارائه دهنده کیف پول دارایی های دیجیتال، Lohko و شرکت فناوری Mattereum مستقر در لندن ،با هم همکاری یکدیگر توکن های غیر مثلی (NFT) که طلا پشتیبانی می شوند و ضایعات کربن را به حداقل می رساند، راه اندازی میکنند.

طبق اطلاعیه 26 می، این توکن ها مالکیت طلای فیزیکی را دارند ،که در یک مکان امن در سنگاپور مدیریت شده و توسط شرکت Bullionstar، اداره می شود.

هر NFT نشان دهنده یک شمش طلا است، که هر دو نماد دارای یک شماره سریال منحصر به فرد هستند.توکن ها همچنین با ضمانت به فروش می روند، که تضمین می کند صاحب NFT  خریداری شده،از حقوق قانونی کاملی برای استفاده از شمش طلای فیزیکی برخوردار است.

NFT ها در بازار محبوب OpenSea که بر بستر اتریوم است،فهرست شده اند، به طوري كه توکن ها به ترتيب نشان دهنده يك اونس طلا ، 10 گرم طلا يا 100 گرم طلا هستند.

یکی از NFT های 100 گرمی طلا، دارای هنر دیجیتال سه بعدی است که گاو نر متحرکی را روی یک شمش طلا به تصویر کشیده است. به نظر می رسد نسخه ای از این توکن سه ماه پیش برای اولین بار به ارزش 7 اتریوم در OpenSea لیست شده است.

مدیر عامل Lohko ، آنتی سارنیو، بر افزایش کاربرد طلای توکنیزه نسبت به همتای اصلی فیزیکی آن تأکید کرد و اظهار داشت:

"محدودیت اصلی طلا به عنوان یک کالای سرمایه گذاری این است که انتقال مالکیت آن دشوار است ،اما دارندگان طلای NFT قادر به فروش طلای خود در هر مکان و به هر کسی در هر بازار بلاکچین هستند.این یک سود بزرگ برای سرمایه گذاران طلا است که نقدینگی بهتر و حاشیه فروش بیشتری را برای آنها فراهم می کند. "

 

2 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram