مدیر عامل شرکت Binance می گوید نوسانات چیزی نیست که فقط مخصوص ارزهای دیجیتال

مدیر عامل شرکت Binance می گوید نوسانات چیزی نیست که فقط مخصوص ارزهای دیجیتال
لوگو علیرضا محرابی
مدیر عامل شرکت Binance می گوید نوسانات چیزی نیست که فقط مخصوص ارزهای دیجیتال
خبرهای بازار ارز دیجیتال

مدیر عامل Binance ، Changpeng Zhao گفت: ارز دیجیتال بیتکوین در مقایسه با برخی سهام احتمالاً نوسان کمتری دارد ، اما داده ها نشان می دهد بیت کوین برنده غیرقابل رقابت بر اساس معیار بازدهی است.

Changpeng Zhao ، مدیر عامل Binance ، طی مصاحبه ای با تلویزیون بلومبرگ در تاریخ 3 می ، اظهار داشت که Bitcoin (BTC) احتمالاً از نوسانات کمتری نسبت به قیمت سهام اپل و تسلا برخوردار است. ژائو استدلال کرد که نوسانات ارزهای دیجیتال بی شباهت به بورس نیست و افزود: نوسانات همه جا است و این منحصر به بازار کریپتوها نیست.

با این حال ، کسانی که در معاملات ارزهای دیجیتالی شرکت دارند، می دانند که قیمت ارزهای دیجیتال بسیار بیشتر از شرکتهای تریلیون دلاری در بورس نوسان میکند.

این سوال باعث می شود این سوال پیش بیاید که  آیا ژائو روند را جور دیگری تفسیر میکند؟ در عکس زیر میتوانید مقایسه نوسان های چند سهام برتر بازار با بیتکوین را مقایسه کنید.

اولین نکته واضح از نمودار بالا این است که بیتکوین و تسلا در مقایسه با سهام های تریلیون دلاری مانند اپل و آمازون سطح نوسانات مختلفی دارند.

علاوه بر این ، به نظر می رسد این سهام ها در نوامبر 2020 نوسان 60 روزه زیادی را تجربه کرده اند ، در حالی که بیتکوین نسبتاً آرام بوده است.

نکته دیگری که باید در نظر گرفت این است که سرمایه بازار تسلا 633 میلیارد دلار است ولی هنوز درآمد سه ماهه خالص این شرکت بالای 500 میلیون دلار را ثبت نکرده است.در همین حال ، 20 شرکت برتر جهانی فوق العاده سودآور هستند که شامل مایکروسافت ، گوگل ، فیس بوک ، آرامکو ، علی بابا و TSM است.

که این نشان دهنده هیجانی بودن بیشتر ارزهای دیجیتال و سهامی مانند تسلا است و اگر زمانی به ثبات کمپانی های ترلیون دلاری برسند دیگر شاهد این نوسانات بسیار زیاد نخواهیم بود.

 

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram