پولبک(ریزش) بیتکوین به ایلان ماسک مربوط نیست

پولبک(ریزش) بیتکوین به ایلان ماسک مربوط نیست
لوگو علیرضا محرابی
پولبک(ریزش) بیتکوین به ایلان ماسک مربوط نیست
خبرهای بازار ارز دیجیتال

جوئل کروگر از گروه LMAX با نوشتن توئیتی نظر خود را در مورد عقب ماندگی فعلی ارز دیجیتال بیتکوین و سایر ارزهای دیجیتالی ارائه داده و می گوید که این نوسانات به خاطر ایلان ماسک نیست.

جوئل کروگر ، استراتژیست گروه LMAX معتقد است که اصلاح بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر به دلیل توییت های اخیر ایلان ماسک اتفاق نیفتاده است بلکه این ذات بازار های مالی است تا اصلاح کنند.

در تاریخ 2 مه ، پیتر برانت ، معامله گر افسانه ای کالاها پیش بینی کرد که "اصطلاح بزرگی " در نهایت اتفاق می افتد ، هرچند که شاید این ماه یا امسال نباشد ، و در روز دوشنبه ، برانت اظهار داشت که اصلاح فعلی بازار ممکن است همان اتفاقی باشد که انتظار داشت رخ دهد.

طبق گفته کروگر ، وی معتقد است که دلیل اصلی کاهش قیمت گسترده بیتکوین ، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال بدلیل رشد بیش از حدی بوده که اخیرا داشته اند.دلایل پیشنهادی دیگر نگرانی در مورد افزایش تورم ایالات متحده و عواملی است که به طور بالقوه ممکن است اتفاق بیفتد.

در این هنگام با ریزش های رخ داده در بیتککوین و دیگر ارزهای دیجیتالی، بسیاری از سرمایه گذاران بلند مدت در حال خرید کف های قیمتی هستند.

 

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram