طرفداران ارز دیجیتال بیت کوین علیه دلار آمریکا

طرفداران ارز دیجیتال بیت کوین علیه دلار آمریکا
لوگو علیرضا محرابی
طرفداران ارز دیجیتال بیت کوین علیه دلار آمریکا
خبرهای بازار ارز دیجیتال

در هفته گذشته، بسیاری از طرفداران و منتقدین بیت کوین در خصوص استخراج بیت کوین و آسیب آن به محیط زیست جهانی نظرات مختلفی داده اند که آیا مضر است یا خیر. با این حال، بسیاری معتقدند انرژی که بیت کوین برای استخراج نیاز دارد و آلودگی که ایجاد می کند به مراتب کمتر از کربنی است که برای خشونت های نظامی ایجاد می شود و این خشونت ها و جنگ ها، پشتوانه بسیاری از پول های سنتی دنیا مانند دلار آمریکا است.

از طرف دیگر، دلار آمریکا نه تنها موجب آلودگی های محیط زیستی بسیاری شده است، بلکه موجب تجاوز و جنگ و خونریزی در بسیاری از کشور های جهان شده است.

ایلان ماسک، مدیر تسلا و دورسی مدیر توییتر با وجود آن که می دانند، دلار آمریکا مسبب بسیاری از اتفاقات ناگوار در جهان است، باز هم از آن استفاده خواهند کرد.

انتقاد ها به دلار آمریکا از گذشته وجود داشته است اما طی روز های گذشته با توجه به موضع ایلان ماسک نسبت به بیت کوین و نحوه استخراج آن، انتقاد ها بیشتر شده و طرفداران بیت کوین همچنان به پادشاه ارز های دیجیتال وفادار هستند.

 

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram