کاردانو به جایگاه چهارم رسید

کاردانو به جایگاه چهارم رسید
لوگو علیرضا محرابی
کاردانو به جایگاه چهارم رسید
خبرهای بازار ارز دیجیتال

ارز دیجیتال کاردانو(ADA) بار دیگر چهارمین مکان در بازار معاملاتی کریپتو را به دست آورد و توانست بایننس کوین (BNB) را پشت سر بگذارد ،این درحالی رخ داد که این ارزدیجیتال بیش از 47.7٪ از ارزش خودش را از دست داده است.

 کاردانو در میان هرج و مرج فعلی بازار، بایننس کوین را سرنگون کرد تا چهارمین رتبه را بدست آورد.

چند روزی است که بازار ارزهای دیجیتال قرمز رنگ است و بیشترین ریزش های اخیر را تجربه کرده است،این ریزش با سقوط  شدید بیتکوین آغاز شده و هم اکنون بیتکوین در محدوده 30 هزار دلار قرار دارد.

کاردانو در هفته گذشته 33.1٪ ریزش کرد و در مجموع 47.7٪ افت قیمتی نسبت به تاریخ 16 می را داشته است،بیشترین قیمت این ارزدیجیتال  2.25 دلار بوده است.

  با این وجود قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته 13.46٪ افزایش یافته است و توانست به قیمت 1.46 دلار برسد.البته بایننس کوین نیز رشد مشابهی داشته اما این میزان برای از دست ندادن جایگاه چهارم بازار کافی نبوده است.

عملکرد اخیر ADA چشمگیر بوده است و بخش عمده آن به دلیل تیم پشتیبان شبکه اصلی است.ADA’s IOHK اخیراً اعلام کرد که بلاکچین آن در حال راه اندازی مبدل اتریوم است که به کاربران موجود در بلاکچین امکان انتقال توکن های ERC20 را از اتریوم به کاردانو می دهد.همین اقدام کافی بود تا کاردانو بتواند کاربران بیشتری را به خودش جذب کند و بار دیگر رشد قیمتی را تجربه کند.

 

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram