ارز دیجیتال ADA وارد حوزه مسکن کشور مالت می شود!

ارز دیجیتال ADA وارد حوزه مسکن کشور مالت می شود!
لوگو علیرضا محرابی
ارز دیجیتال ADA وارد حوزه مسکن کشور مالت می شود!
خبرهای بازار ارز دیجیتال

طرفداران ارز دیجیتال کاردانو به طور مکرر از ADA به دلیل ویژگی های مختلف و موارد مفید و قدرتمندی که دارد تعریف می کنند و در این راستا ارز دیجیتال کاردانو وارد حوزه املاک و مستغلات می شود.شرکت ساختمانی Dreamflats Ltd به زودی ADA را از اجاره کنندگان برای یک مجتمع آپارتمانی در مالت پذیرش خواهد کرد.این آپارتمان ها پس از پایان کار در اوایل سال 2022 برای اجاره در دسترس خواهند بود.

کاردانو اولین کار خود را در صنعت املاک و مستغلات آغاز کرده است، مردم میتوانند اجاره خانه های خود را به زودی با ADA در کشور مالت پرداخت کنند.این خبر به طور ویژه توسط Dreamflats Ltd از طریق مطبوعات اعلام شده است.

این شرکت ساختمانی مالتی می گوید که دارندگان کاردانو (ADA) می توانند اجاره آپارتمان ها را در مجموعه شیک و مدرن برج های مرکوری آغاز کنند.این ساختمان های مجلل نیز توسط معمار مشهور Zaha Hadidطراحی شده است،از این رو ، دارندگان کاردانو می توانند در دستیابی به این املاک نفیس و جدید قدم بگذارند.

 

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram