بیت کوین در ترازنامه های بانک مرکزی

بیت کوین در ترازنامه های بانک مرکزی
لوگو علیرضا محرابی
بیت کوین در ترازنامه های بانک مرکزی
خبرهای بازار ارز دیجیتال

کتی وود، فعال حوزه ارز دیجیتال و بنیانگذار شرکت Ark Invest  معتقد است که بانک های مرکزی باید شروع به خریداری بیت کوین وسایر ارز های دیجیتال کنند.

کتی وود در یکی از پادکست های جدید خود عنوان کرد که با تغییر تقاضای مصرف کننده از کالا به خدمات، بازار جهانی متحول خواهد شد.

"وقتی به آینده و اتفاقات پیشرو فکر می کنم، با تحت فشار قرار گرفتن پول های رایج، حرکت پول به سمت بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال سرعت بیشتری خواهد یافت. وقتی شما در خصوص تورم صحبت می کنید، واکنش مردم در سراسر جهان به آن متفاوت است. بنابراین من تعجب نخواهم کرد اگر بانک های مرکزی شروع به خریداری بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال کرده و آن را به ترازنامه خود اضافه کنند."

گفتنی است که پیش بینی کتی وود از چنین اقدامی از سوی بانک های مرکزی، در راستای افزایش تورم و کاهش ارزش پول های رایج است. بنابراین، با افت ارزش پول ها، دولت ها و مخصوصا بانک های مرکزی برای حفظ ارزش دارایی و سرمایه خود به سوی ارز دیجیتال خواهند رفت.

 

1 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram