توقف عملیات استخراج کریپتو ها در سینکیانگ چین

توقف عملیات استخراج کریپتو ها در سینکیانگ چین
لوگو علیرضا محرابی
توقف عملیات استخراج کریپتو ها در سینکیانگ چین
خبرهای بازار ارز دیجیتال

منطقه سین کیانگ چین با ماینر های محلی روبرو می شود و شرکت های استخراج محلی را ملزم می کند تا ساعت 2 بعد از ظهر فعالیت خود را متوقف کنند.

سین کیانگ اغلب به دلیل داشتن گاز طبیعی گسترده ، ذغال سنگ و سایر منابع فسیلی،منطقه استراتژیک انرژی چین نامیده می شود. اکنون ، ممکن است پس از خاموش کردن تجهیزات ماینر هادر این منطقه ، کاهش نرخ هش  بیتکوین به وقوع بپیوندد. این گزارش توسط رسانه Blockbeats که اخبار بلاکچین و کریپتو در چین را دنبال می کند ، به اشتراک گذاشته شده است.

این دستور به استخراج گران بیتکوین، توسط کمیسیون توسعه و اصلاحات استان چانجی صادر شده است. هنگامی که کار ماینر ها به حالت تعلیق درآمد ، عوامل مرتبط، باید این موضوع را به کمیسیون گزارش دهند.

دووی وان از تأثیرگذاران بازار ارزهای دیجیتال چینی، و بنیانگذار Primitive Ventures  ، در توئیتر خود اعلام کرده است که سین کیانگ اکنون در تعطیلی سر می برد. وی استان سیچوان را "آخرین امید" استخراج کنندگان در چین می نامد.

  وی اکنون انتظار دارد مقامات چینی اقدامی علیه معاملات کریپتو ، از جمله OTC آغاز كنند و معتقد است كه این ممنوعیت استخراج باید حساب شده تر انجام می شد.

19 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
3 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram