سیل خاموشی ماینر های چینی به استان دیگری رسید

سیل خاموشی ماینر های چینی به استان دیگری رسید
لوگو علیرضا محرابی
سیل خاموشی ماینر های چینی به استان دیگری رسید
خبرهای بازار ارز دیجیتال

استان چینگهای چین دستور خاموشی عملیات استخراج بیتکوین را صادر کرد.

به دنبال گزارشی که نشان می دهد استخراج کنندگان چینی در منطقه سین کیانگ تعطیل میشوند ، آژانس دیگری در چینگهای به استخراج کنندگان این استان گفت، فعالیت ماینر های خود را متوقف کنند. به همین ترتیب ، وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چینگهای توضیح می دهد که عملیات استخراج بیتکوین نمی تواند در این منطقه بکار خود ادامه دهند.

به نظر می رسد که سرکوب پکن در استخراج  ارزدیجیتال بیتکوین در حال گسترش است. در این دو هفته اخیر ،چندین گزارش ناشی از سرکوب ارزهای دیجیتال،اتفاق افتاده است.و قوانین سخت گیرانه و جدیدی برای این بازار وضع شد.این اقدام خاموش کردن ماینر ها و ممنوعیت فعالیت استخراج آن ها از مفولستان داخلی شروع شد،و اکنون در حال گسترش است.

در پایان ماه می 2021 ، دفتر تنظیم انرژی انرژی سیچوان قصد داشت جلسه ای در 2 ژوئن برگزار کند ، تا درباره پیامدهای استخراج بیتکوین بحث کنند.

در زمان نگارش این گزارش ، هیچ گزارشی مبنی بر ممنوعیت استخراج بیتکوین از جلسه یاد شده در استان سیچوان به بیرون درز نکرده است.اما با این حال،در روز چهارشنبه ، 9 ژوئن 2021 ، گزارشی مبنی بر تعطیلی ماینر های بیتکوین در استان سین کیانگ اعلام شد.

از زمان اعلامیه خاموش شدنماینر ها در شین جیانگ، هش ریت از شبکه بیتکوین به طور کلی کاهش یافته است. میزان هش ریت در حدود 180 exhahash در ثانیه بوده (EH / s)،و اکنون در زمان نوشتن مقاله، هش ریت Bitcoin به 120 EH / s کاهش یافته است.

22 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
3 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram