دادگاه درخواست SEC به ریپل را رد کرد

دادگاه درخواست SEC به ریپل را رد کرد
لوگو علیرضا محرابی
دادگاه درخواست SEC به ریپل را رد کرد
خبرهای بازار ارز دیجیتال

ریپل، در نبرد حقوقی مداوم خود علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ،یک پیروزی دیگر کسب کرده است، زیرا دادگاه دسترسی SEC به مشاوره حقوقی ریپل را رد کرده است.قاضی سارا نتبورن از دادگاه منطقه ای جنوب نیویورک، روز یکشنبه رأی داد که درخواست SEC برای وادار کردن شرکت ریپل، جهت ارائه اطلاعات مربوط به فروش XRP ، رد شده است.

  SEC در تاریخ 7 می، درخواستي را ارائه كرد تا ريپل را مجبور كند همه ارتباطات را در مورد هر گونه مشاوره حقوقي كه ریپل به دنبال يا دريافت پيشنهادات و فروش XRP داشته را،به سازمان اوراق بهادار فدرال ، ارائه دهد.

در آخرین حکم ،قاضی نتبورن به امتیاز وکیل و مشتری اشاره کرد،که به منظور "تشویق ارتباط کامل و صریح ،بین وکلا و موکلان آنها ،و در نتیجه ارتقا منافع عمومی گسترده تر در رعایت قانون و اجرای عدالت است." قاضی خاطرنشان کرد، ، ریپل از امتیاز وکیل-مشتری خود چشم پوشی نکرده است."

در این حکم همچنین به قاعده اخطار عادلانه توجه ویژه ای شده است، که طبق آن دادگاه ها قوانین کیفری مبهمی را به نفع متهم در نظر می گیرند.همچنین،ریپل ادعا می كند كه SEC موفق به برچسب زدن به ریپل در مورد اینکه آنها مشکل امنتی داشته اند،موفق نشده است.

هفته گذشته، گارلینگهاوس،رئیس شرکت ریپل، تایید کرد که آن ها قصد دارند پس از حل و فصل پرونده شرکت با SEC ، عرضه عمومی شوند، و اظهار داشت که احتمال این سناریو،بسیار زیاد است.

 

3 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
پکیج ویژه بازارهای مالی فروش ویژه دوره ارزدیجیتال و شروع قدرتمند بورس
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram