بیتکوین در السالوادور تصویب نهایی می شود

بیتکوین در السالوادور تصویب نهایی می شود
لوگو علیرضا محرابی
بیتکوین در السالوادور تصویب نهایی می شود
خبرهای بازار ارز دیجیتال

نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور می گوید ،تقریباً 100٪ احتمال دارد لایحه وی برای ایجاد مجوز قانونی بیتکوین، امشب تصویب شود.

در گفتگویی با Twitter Spaces که بیش از 22000 شنونده دارد و در ساعت 5.20 صبح به وقت محلی انجام شده است، وی گفت، این لایحه در حال بحث است اما از آنجا که حزب وی 64 کرسی از 84 کرسی را دارد، انتظار دارد که امشب این قانون امضا شود.همچنین، وی بیان کرد، دولت 90 روز برای ایجاد زیرساخت های مربوطه فرصت می دهد.

نایب بوکله،گفت که پذیرش بیتکوین برای همه مشاغل اجباری است.وی در مورد بازرگانان در این کشور گفت: "آنها باید این قانون را بپذیرند.او همچنین افزود:"در السالوادور بیتکوین به عنوان دلار آمریکا مناقصه قانونی خواهد شد."

دولت همچنین کیف پول رسمی بیتکوین را منتشر خواهد کرد،اما این کار اجباری نخواهد بود.دولت قصد دارد بیتکوین را در ترازنامه خود نگه دارد، اما این امر به قانون جداگانه ای نیاز دارد. اقامت دائم برای کسانی که به میزان 3 بیتکوین در السالوادور سرمایه گذاری کنند در دسترس خواهد بود. یک صندوق اعتماد برای پذیرش خطرات بازرگانانی که بیتکوین را قبول می کنند تأسیس می شود. رئیس جمهور اضافه کرد، او به استخراج بیتکوین فکر نکرده است اما به فکر ایده استخراج بیتکوین با انرژی تجدیدپذیر است.

قانون بیتکوین، لایحه ای بود که اوایل امروز در توئیتر ارسال كرد و نوشت: "من فقط قانون بیتکوین را به كنگره ارسال كرده ام" و نسخه هایی از این لایحه را به اسپانیایی و انگلیسی بارگذاری كرد.

 

2 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram