منفور شدن ایلان ماسک!

منفور شدن ایلان ماسک!
لوگو علیرضا محرابی
منفور شدن ایلان ماسک!
خبرهای بازار ارز دیجیتال

اعتبار ایلاون ماسک در فضای مجازی، پس از جدال با بیتکوین ، به سطح جدیدی رسیده است.شهرت آنلاین ایلان ماسک به دلیل روی آوردن وی ،به  بیتکوین بسیار زیاد شده بود. بر اساس گزارشی از یاهو فایننس ، که به داده های شرکت نظارت بر شبکه های اجتماعی (Awario) استناد می کند، توئیت های منفی در مورد میلیاردر یاد شده، اکنون از پیام های های مثبت و محبت آمیز به پیام های نفرت انگیز و منفی تغییر یافته است،این میزان به اندازه 19.2 درصد شده که از  14.9 درصد قبلی، پیشی گرفته است.

شرکت تسلا پس از تعلیق پرداخت های بیتکوین توسط ایلان ماسک، باعث شده تا کاربران ارزهای دیجیتال و مخصوصا طرفداران بیتکوین،به سرعت از پرستش ماسک به نفرت از او روی بیاورند.

او همچنین با اظهار نظر های منفی که دوباره درباره بیتکوین انجام داد، این کارآفرین جنجالی و معروف به پادشاه کریپتو را زیر سال برد و این نکته را در ذهن معامله گران ارزهای دیجیتالی القا کرد که این سازنده خودروهای الکتریکی می تواند، دارایی های خود را از بیتکوین بیرون بکشد.

رئیس تسلا و اسپیس ایکس، که به گفته بسیاری از فعالان بازار کریپتو،دلیل فروپاشی اخیر بازار بوده است، اگر طرفداری از تیم دوجکوین را انجام نداده بود،حتی میتوانست محبوبیت بسیار پایین تری را بدست آرود.

 

7 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
1 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram