مانده دارایی اتریوم در صرافی های متمرکز به پایین ترین سطح از ژوئن 2019 رسیده است

مانده دارایی اتریوم در صرافی های متمرکز به پایین ترین سطح از ژوئن 2019 رسیده است
لوگو علیرضا محرابی
مانده دارایی اتریوم در صرافی های متمرکز به پایین ترین سطح از ژوئن 2019 رسیده است
خبرهای بازار ارز دیجیتال

Glassnode ادعا می کند که در ماه می سرمایه گذاران بیتکوین را به ارزدیجیتال اتریوم تبدیل کرده اند. بر اساس  تحلیل Glassnode که ارائه دهنده تجزیه و تحلیل بازار است ، مجموع Ethereum صرافی ها  در دو سال اخیر به پایین ترین سطح رسیده است. Glassnode تخمین می زند که در حال حاضر فقط 13.3 میلیون اتریوم در صرافی های متمرکز نگهداری می شود،که این کمترین میزان آن از ژوئن سال 2019 بوده است. پلتفرم های متمرکز تقریباً 52.4 میلیارد دلار ETH یا 11.5 درصد از کل Ethereum را در اختیار دارند.از زمان رسیدن به حداکثر 19 میلیون ETH در سپتامبر 2020 ، تعداد اتریوم در مبادلات صرافی های متمرکز 30 درصد کاهش یافته است.

آیا این کار به سود ارزدیجیتال اتریوم است؟

اگر بخواهیم در یک کلمه بگوییم باید گفت بله،این کار نشان دهنده این است که سرمایه گذاران بزرگ که معمولا از موسسات مالی بزرگی تشکیل شده اند میدانند که ارزش اتریوم در دست کم میان مدت بالاتر از قیمت فعلی خواهد رفت در نتیجه این سرمایه گذاران دارایی اتریوم خودشان را به آدرس های کیف پول های امن خودشان منتقل می کنند.

همچنین در گزارش روز دوشنبه " “Week on Chain” " ، ارائه دهنده داده ، اشاره کرد که مقداری از بیتکوین  ها به نفع Ethereum کاهش یافته است.درنتیجه میتوان نتیجه گیری کرد که اتریوم در میان مدت و بلند مدت احتمالا رشد زیادی خواهد کرد.

 

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram