اتریوم نزدیک 4 هزار دلار بسته شد و شیبا همچنان کانون توجه

اتریوم نزدیک 4 هزار دلار بسته شد و شیبا همچنان کانون توجه
لوگو علیرضا محرابی
اتریوم نزدیک 4 هزار دلار بسته شد و شیبا همچنان کانون توجه
خبرهای بازار ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال در آخر هفته رالی صعودی  را پشت سر گذاشت و ارز دیجیتال اتریوم - ارز دیجیتال دوج کوین و ارز دیجیتال شیبا به بالاترین قیمت های خودشان رسیدن و با این کار حجم بازار آلتکوین ها را بالا بردند.

هیجانی که در برنامه محبوب کمدی Saturday Night Live توسط ایلان ماسک بوجود امد باعث شد تا دوجکوین ریزش نسبتا سنگینی را تجربه کند.اما اتریوم به دلیل حمایت بازار همچنان به بالای 4000 دلار ادامه داد اما بعد از هیچانی که ایلان ماسک دوباره به بازار داد مبنی بر قبول نکردن بیتکوین بعنوان پرداخت برای خودرو های تسلا باعث شد که  بیتکوین بشدت ریزش کند و درنتیجه اتریوم و تقریبا تمام بازار قرمز رنگ شود.

ارز دیجیتال دوج و ارز دیجیتال شیبا:

به لطف دوج کوین امروزه بسیاری از ارزهای دیجیتالی که به جوک بازار معروف هستند در حال ظهور هستند و میبینیم که به راحتی حتی تا نزدیکای صدر جدول بازار نیز قرار میگیرند یکی ازاین ارزهای جوک که بشدت معروف شده است شیبا نام دارد که حتی توانسته در این روزها به محبوبیت بالاتری از دوج کوین دست یابد،شیبا که بر بستر اتریوم است نیز رشد بسیار زیادی بالای 1000درصدی داشته ولی این ارزدیجیتال نیز با حرکتی که رئیس اتریوم ویتالیک بوترین انجام داد یعنی اهدای 1 میلیارد دلار از توکن های شیبا، حرکت نزولی خودش را شروع کرده اما بر اساس اتفاق نظر بسیاری از فعالان بازار این ریزش فقط یک اصلاح برای حرکات صعودی بزرگتر برای شییا است و درصورتی که دوباره رشد سرسام آوری را شروع کند میتواند ارزش بازاری بالاتر از حتی دوج کوین را بدست آورد. دوج کوین نیز توانست بعد از ریزشی که داشت دوباره با حمایت ایلان ماسک روند صعودی خودش را آغاز کند ،حال باید دید که کدام یک پیروز این رقابت خواهند بود.

 

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
پکیج ویژه بازارهای مالی فروش ویژه دوره ارزدیجیتال و شروع قدرتمند بورس
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram