قیمت اتریوم نزدیک به 4 هزار دلار شد و شت کوین شیبا نیز گوی رقابت را از دوج کوین ربود

قیمت اتریوم نزدیک به 4 هزار دلار شد و شت کوین شیبا نیز گوی رقابت را از دوج کوین ربود
لوگو علیرضا محرابی
قیمت اتریوم نزدیک به 4 هزار دلار شد و شت کوین شیبا نیز گوی رقابت را از دوج کوین ربود
خبرهای بازار ارز دیجیتال

در روزی که ایلان ماسک در برنامه تلویزیونی شرکت کرده بود Ethereum و Dogecoin به قله های جدید قیمتی دست یافتند و همچنین بول ها(خریداران) بیتکوین را نیز به قیمت 60،000 دلار نزدیک کردند.

بازار ارزهای دیجیتال در پایان هفته رالی صعودی داشتند و Ether (ETH) ، Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB) با رسیدن به قله های جدید در بازار آلتکوین ها پرچمدار این حرکت شدند. 

این رفتار  Dogecoin بدلیل به حضور ایلان ماسک ، مدیرعامل تسلا و طرفدار Dogecoin در نمایش محبوب کمدی Saturday Night Live نسبت داده شده است.

رشد اتریوم:

  از طرف دیگر ،  اتریوم همچنان به سمت قله 4000 دلاری حرکت می کند زیرا علاقه سرمایه گذاران و موسسات  به آلتکوین ها افزایش یافته است.اتریوم بعد از یک اصلاح ریزشی کوچکی که تا قیمت 3418 بود توانست روند صعودی خودش را ادامه دهد و به 3958 دلار برسد.در حالی که برخی از حرکت صعودی دومین ارز دیجیتالی بزرگ ،شگفت زده شده اند ، اما برای مارسل پچمن ، تحلیلگر بازار در Cointelegraph ، که اخیراً توضیح داده است که اتر "چگونه می تواند به راحتی تا 5000 دلار دوام بیاورد" شوک آور نبود.بیتکوین نیز بسیار آرام توانسته روند صعودی خودش را حفظ کند و تا نزدیکای 60000 دلار برسد.

دوج کوین و شیبا:

Dogecoin نیز به عنوان یکی از بزرگترین جلب توجه کنندگان اصلی تاریخ ارزهای دیجیتال ظهور کرده است و تعداد زیادی از کاربران جدید این بازار اولین معامله خودشان را در این ارزدیجیتالی محبوب انجام داده اند. در طی یک هفته حرکت افزایشی DOGE منجر به افزایش 25 درصدی در ساعات اولیه معاملات روز شنبه شد که ارزش خود را به بالاترین قیمت به $ 0.74 رساند و کمی بعد تا قیمت 0.68 دلار اصلاح قیمتی کرد.

همچنین اثراتی که دوجکوین روی بازار شت کوین ها گذاشت،باعث حرکت شتکوین های جدیدی مانند shiba (SHIB) شد بطوریکه حتی از دوجکوین نیز بیشتر رشد کرد و رکورد رشد 1100 درصدی را در کمتر از یک هفته شکاند.

 

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram