سرمایه گذاری شرکت Globant آرژانتین، در بیتکوین

سرمایه گذاری شرکت Globant آرژانتین، در بیتکوین
لوگو علیرضا محرابی
سرمایه گذاری شرکت Globant آرژانتین، در بیتکوین
خبرهای بازار ارز دیجیتال

شرکت بزرگ Globant، که یکی از چهار شرکت بزرگ فناوری در آرژانتین است، بر اساس آخرین پرونده خود در SEC ، بی سر و صدا اولین ورود خود را به دنیای سرمایه گذاری ارزهای دیجیتالی انجام داده است.

  این شرکت در سه ماه اول سال جاری  بیتکوین خریداری کرده و اکنون،یکی از بزرگترین اعضای کشورهای لاتین است که رویکرد سرمایه گذاری گسترده در بیتکوین را در پیش گرفته است.

Globant ، غول فناوری نرم افزاری مستقر در آرژانتین، طبق آخرین پرونده خود در سازمان بروس و اوراق بهادار، به گروه منتخب شرکت هایی پیوسته است که در حال حاضر در ارزهای دیجیتالی سرمایه گذاری می کنند. این شرکت که در سال 2003 تاسیس شده است، براساس گزارشات، 500000 دلار بیتکوین، در سه ماهه اول سال 2021 خریداری کرده است که البته برای شرکتی که ارزشی بیش از 6.5 میلیارد دلار دارد و در بورس اوراق بهادار نیویورک(NYSE) لیست شده است، مقداری بسیار ناچیز است.

بر اساس بیانیه این شرکت دلیل این سرمایه گذاری به شرح زیر است:

"ارزهای دیجیتالی به عنوان یک دارایی نامشهود با عمر نامحدود در نظر گرفته می شوندف زیرا بیتکوین وامثاال آن، فاقد شکل فیزیکی هستند و هیچ محدودیتی برای عمر مفید آن ها وجود ندارد، بیتکوین مشمول استهلاک نمی شود و ما با این شرمایه گذاری فعلا بصورت ازمایشی وارد این سرمایه گذاری شده ایم"

 

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram