جذاب ترین فرصت برای ورود به ارز های دیجیتال

جذاب ترین فرصت برای ورود به ارز های دیجیتال
لوگو علیرضا محرابی
جذاب ترین فرصت برای ورود به ارز های دیجیتال
خبرهای بازار ارز دیجیتال

بازار ارز های دیجیتال چند روزی است که روزگار متفاوتی را تجربه می کند. حواشی ایلان ماسک در شبکه های مجازی، موج منفی را علیه ارز دیجیتال بیت کوین به راه انداخته است. حدودا 3 ماه است که از مالکیت بیت کوین در بازار روز به روز کاسته شده و آلت کوین ها یکی پس از دیگری به قیمت های تاریخی جدید دست پیدا می کنند.

بنابراین، ممکن است درک ماهیت و جهت آینده ارز های دیجیتال کمی دشوار باشد. اما این چهار دلیل کافی است تا بدانید که با توجه به اصلاح ارز دیجیتال بیت کوین در روز های گذشته و افت مالکیت آن، در حال حاضر بهترین موقعیت برای ورود به ارز های دیجیتالی است که 3 ماه گذشته را بدون توقف رشد کرده اند.

چهار دلیل برای آن که الان بهترین موقعیت ورود به ارز های دیجیتال است

آلت سیزن یا فصل آلت کوین ها فرا رسیده است

با توجه به شروع فصل آلت کوین ها و رشد بالای آن ها، اولین سناریویی که تحلیلگران بر روی آن اتفاق نظر دارند، افت کل بازار با هم بوده و پس از آن آلت کوین ها می توانند با سرعت و توان بیشتر و همچنین تاثیرپذیری کمتر از بیت کوین، وارد مدار صعودی خود شوند. بنابراین افت ده درصدی بیت کوین در شب گذشته می تواند نوید روزهای خوش آلت کوین ها را بدهد.

جو حاکم بر بازار ارز های دیجیتال

 

با وجود آن که ایلان ماسک در صحبت های اخیر خود، از ارز دیجیتال بیت کوین انتقاد کرده بود، ماهیت و قدرت ارز های دیجیتال را نه تنها کتمان نکرد، بلکه به دنبال ارز دیجیتالی است که نقاط ضعف بیت کوین را نداشته باشد. بنابراین، با توجه به دنباله روی جریان پول از این اتفاقات، می توان انتظار داشت مالکیت آلت کوین ها نسبت به بیت کوین به سرعت پیشی گرفته و رشد کنند.

نگاه تکنیکالی به نمودار ها

محدوده 42000 دلار الی 43000 دلار برای بیت کوین محدوده حمایتی مهمی است که امروز با واکنش به این محدوده حمایت شده و فرصت را برای رشد مجدد فراهم کرد. البته باید دید فشار فروش و شتاب روند طی روز های آتی چگونه رقم می خورد. اما در صورت حفظ بیت کوین در این محدوده، آلت کوین ها می توانند باز هم رشد کنند.

تاریخ تکرار می شود

بازار ارز های دیجیتال روز هایی بسیار سخت را به خود دیده است. روزگاری که هیچ کس به آن اعتقادی نداشت، دولت ها معاملات آن را ممنوع کرده بودند و تنها تیم های کوچکی مشغول ایجاد ارز دیجیتال خود بودند. آنقدر ماهیت بلاکچین و ارز دیجیتال قدرتمند بود که به سرعت توانست تمامی موانع را پشت سر گذاشته و نشان دهد آمده است تا به دنیا خدمت کند. بنابراین، شرایط فعلی تنها می تواند برای سرمایه گذاران موقعیت های ورود مناسبی را ایجاد کرده تا سود بیشتری از بازار کسب کنند.

 

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram