JPMorgan معاملات آتی بیتکوین را نشانه ای برای بازار خرسی می داند

JPMorgan معاملات آتی بیتکوین را نشانه ای برای بازار خرسی می داند
لوگو علیرضا محرابی
JPMorgan معاملات آتی بیتکوین را نشانه ای برای بازار خرسی می داند
خبرهای بازار ارز دیجیتال

تحلیلگران بازار کریپتو شرکت جی پی مورگان،تفاوت بین قیمت های بیتکوین (BTC) و قیمت های آتی BTC را به عنوان یک نشانه نزولی بالقوه برای بازار عنوان کرده اند.

در یادداشت روز پنجشنبه به مشتریان ، تحلیلگران JPMorgan به رهبری استراتژیست بازار جهانی ، نیکلاس پانیگیرتزوگلو نوشتند، بازار بیتکوین عقب تر از وضعیت  قیمت های آتی آن است.

تحلیلگران گفتند که اصلاح ماه گذشته در بازار ارزهای دیجیتالی، معاملات آتی ارزدیجیتال بیتکوین را برای اولین بار از سال 2018 به عقب برگرداند.به گفته استراتژیست ها ، به رغم جهش عمده در بازار طی دو روز گذشته ، عقب ماندگی معاملات آتی بیتکوین باید به عنوان یک علامت منفی برای قیمت BTC در نظر گرفته شود، در حالی که بیتکوین روز پنجشنبه به 37500 دلار رسید. تحلیلگران تأکید کردند که منحنی معاملات آتی بیتکوین در بیشتر سال 2018 عقب مانده است ، سالی که بیتکوین پس از رسیدن به بالاترین قیمت 20،000 دلار در اواخر 2017 ، 74٪ کاهش یافت:

"ما معتقدیم که بازگشت به عقب بودن قیمت در هفته های اخیر ،سیگنال منفی بازار خرسی بوده است. از نظر ما تغییر در آینده بیتکوین به عقبگرد، سیگنال نزولی است که سال 2018 را تکرار می کند. "

در آخرین تجزیه و تحلیل ، JPMorgan به طور خاص بررسی شده که میانگین متحرک 21 روزه از معاملات آتی دوم بیتکوین در قیمت های لحظه ای متفاوت است.

تحلیلگران "تحولی غیرمعمول و بازتاب چگونگی ضعف تقاضای بیتکوین را در حال حاضر از سوی سرمایه گذاران نهادی می دانند،که معاملات قراردادهای آتی را در بورس کالای شیکاگو انجام می دهند."

تحلیلگران همچنین اشاره کردند که ضعف بیتکوین در ارزش کل بازار تاثیر گذار است.و این به این معناست که درصورت ریزش دوباره بیتکوین،کل بازار ریزشی خواهد شد.

 

2 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram