سود 1 میلیارد دلاری از بیتکوین

سود 1 میلیارد دلاری از بیتکوین
لوگو علیرضا محرابی
سود 1 میلیارد دلاری از بیتکوین
خبرهای بازار ارز دیجیتال

مدیر دارایی  Ruffer لندن،پس از سود یک میلیارد دلاری در کمتر از شش ماه، از خرید و فروش بیتکوین، اظهار داشته که تمایل به انجام معاملات بیشتری در آینده دارد.

مدیر دارایی این شرکت سرمایه گذاری ،توانسته از سرمایه گذاری 600 میلیون دلاری بیتکوین که در ماه نوامبر سال 2020 انجام داده بود، بیش از 1 میلیارد دلار سود کند.

هامیش بیلی، مدیر سرمایه گذاری در شرکت مدیریت دارایی مستقر در لندن، در گفتگو با خبرگزاری تایمز، فاش کرد که شرکت روفر معامله بیتکوین خود را با سودی بیش از 1.1 میلیارد دلار ،در ماه آوریل بسته است:

"هنگامی که در ماه دسامبر و اوایل ژانویه، قیمت دو برابر شد، برای مشتریان خود سود کسب کردیم. ما به طور فعال پوزیشن معاملاتی مربوطه را مدیریت کردیم و در زمان فروش در ماه آوریل، سود کل این معامله، کمی بیشتر از 1.1 میلیارد دلار شد. "

بیلی اطمینان دارد که موسسات مالی بزرگ، از جمله روفر و گلدمن ساکس، به خرید بیتکوین ادامه خواهند داد و اظهار داشت که خریدهای دیگر "مطمئناً در راه است:"

"اگر شما یک استراتژی ،شامل چند دارایی دارید، یعنی دارایی هایی که به طرق مختلف رفتار می کنند، واقعاً مفید است.

  اگر همه دارایی های مختلف شما با همان پویایی و مشابه هم حرکت کنند،دیگر استراتژی چند دارایی وجود ندارد. "

انتظار می رود در آینده،شرکت های سرمایه گذاری بزرگ دیگری وارد سرمایه گذاری در حوزه ارزای دیجیتال بشوند،در حال حاضر بیشترین سرمایه گذاری نهادی از سوی شرکت های MicroStrategy ، Tesla،Square  با ارزش 5.2 میلیارد دلار انجام شده است.

 

1 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram