احتمال پیوستن دیگر کشورهای لاتین زبان به بیتکوین

احتمال پیوستن دیگر کشورهای لاتین زبان به بیتکوین
لوگو علیرضا محرابی
احتمال پیوستن دیگر کشورهای لاتین زبان به بیتکوین
خبرهای بازار ارز دیجیتال

به گفته نماینده کنگره پاراگوئه ، آنها قصد دارند پاراگوئه را به عنوان قطب ارز های دیجیتال برای آمریکای لاتین و الگویی برای سایر کشورهای منطقه قرار دهند.پاراگوئه و مکزیک می توانند کشورهای جدید در فضای کریپتو باشند.

  کارلوس رجالا ، نماینده کنگره پاراگوئه امیدوار است که این امر محقق شود زیرا او قصد دارد ماه آینده لایحه ای را به کنگره ارائه دهد ، که گویا چراغی برای ملت آمریکای جنوبی خواهد بود.

ادواردو مورات هینوجوزا ، از قانونگذاران مکزیک نیز گفته است که لایحه مشابهی را در کشورش ارائه می دهد. در توییتر او گفته است: "من چارچوب قانونی برای ارزهای دیجیتال، در مجلس عوام مکزیک پیشنهاد خواهم کرد."

کارلوس رجالا ، نماینده کنگره پاراگوئه ، همچنین به دنبال اتصال کلیه معاملات دولت در کشور از طریق ارز های دیجیتال است. او به دنبال مشارکت در شرکت های بین المللی استخراج و سایر مشاغل کریپتویی نیز هست.

به گفته وی ، اتفاقات اخیر در السالوادور، وی را برانگیخته است تا قدم های خود را در این راستا بردارد. به گفته وی ، "این اعلامیه باعث شد تا نترسم و فکر کنم که این می تواند در کشور من هم واقعی باشد."

روز دوشنبه ، السالوادور اعلام کرد که لایحه ای را تصویب می کند که اجازه می دهد معاملات  بیتکوین قانونی شناخته شود.

 

1 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram