ارز دیجیتال شیبا جز 20 ارزدیجیتال برتر بازار شد

ارز دیجیتال شیبا جز 20 ارزدیجیتال برتر بازار شد
لوگو علیرضا محرابی
ارز دیجیتال شیبا جز 20 ارزدیجیتال برتر بازار شد
خبرهای بازار ارز دیجیتال

در کمال تعجب بسیاری از تحلیلگران و معامله گران بازر ارزهای دیجیتالی یکی از شت کوین های تازه وارد به نام ارز دیجیتال شیبا توانست به ارزش بازاری دست یابد که کمتر کسی فکرش را میکرد و این رشد بسیار بزرگ باعث شد شیبا جز لیست 20 ارز برتر بازار قراربگیرد.

ارز دیجیتال شیبا

بیشتر بشناسید

امروز این ارز دیجیتال کمی پیش در ساعت 15:30 دقیقه در صرافی بزرگ و نامی بایننس لیست شد و مورد معامله کاربران با تتر(usdt)قرار گرفت و در همان لحظه لیست شدن توانست رشد چشمگیر چند صد درصدی را داشته باشد.

قبل از لیست شدن در بایننس ارزدیجیتال shiba inu در صرافی هایی مانند poloniex لیست شده بود و از زمان معرفی این شت کوین سود بالای 1000 درصدی را به سهامداران خود داده بود.حتی این ارزدیجیتال در 2 روز گذشته بیش از 300 درصد رشد داشته که نشان دهنده حمایت بزرگان بازار کریپتو ها از شیبا است.

رشد و حجم نقدینگی وارد شده به این ارزدیجیتال باعث شده تا حد زیادی توجه ها نسبت به دوج کوین کم شود و بیشتر تمرکز معامله گران به سمت شیبا برود.

با لیست شدن shiba در بایننس میتوان انتظار رشد بسیار را مخصوصا در میان مدت و بلند مدت برای این ارز دیجیتال متصور بود، دقیقا مشابه حرکتی که دوج کوین در طی یکسال انجام داد و تاکنون ببیشتر از 11هزار درصد رشد کرده و بسیاری را به اصطلاح ثروتمند کرده است. اگر شما هم راقب به سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال شده اید ،به یاد داشته باشید که همیشه همه سرمایه خود را در یکجا سرمایه گذاری نکنید. 

 

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram