تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین و اتریوم

تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین و اتریوم
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین و اتریوم
خبرهای بازار ارز دیجیتال

بازار ارز های دیجیتال روزگار متفاوتی را می گذراند. بسیاری از ارز های دیجیتال که از ابتدای سال 2021 رشد بسیار زیادی را تجربه کرده و چند برابر شده بودند، فرصت مناسبی بود تا اندکی اصلاح را تجربه کنند. ارز دیجیتال بیت کوین و اتریوم به عنوان محبوب ترین ارز های دیجیتال همواره مورد بحث بوده و در حال حاضر تحلیل آینده نمودار قیمت آینده بسیار مهم است.

تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین

به لحاظ تکنیکالی، ارز دیجیتال بیت کوین پس از واکنش به محدوده مقاومتی مهم، تا محدوده 30 هزار دلار اصلاح کرد. در این محدوده با افزایش حمایت توانست اندکی از فشار فروش را کاهش داده و از قدرت ریزش بکاهد. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می شود، انتظار می رود پس از نوسان درجا در محدوده 30 هزار الی 43 هزار، در صورت افزایش تقاضا و ورود پول مقاومت 43 هزار را شکسته و به سمت میدلاین کانال صعودی خود حرکت کند.

اما در صورتی که فشار فروش ادامه پیدا کند و شتاب روند نزولی حفظ شود انتشار می رود محدوده حمایت 30 هزار دلار از دست رفته و نمودار قیمت بیت کوین به سمت حمایت داینامیک خود در کف کانال حرکت کند. این اصلاح می تواند به شکل مستقیم انجام شود یا پس از اصلاح زمانی در محدوده 30 هزار الی 43 هزار رخ دهد.

تحلیل ارز دیجیتال اتریوم

سناریو اول در خصوص ارز دیجیتال اتریوم، آن است که حمایت در محدوده 1935 الی 2161 تکمیل شده و پس از آن روند قیمت آن به سمت سقف کانال و قیمت تاریخی خود حرکت کند. این سناریو زمانی تایید می شود که قیمت ارز دیجیتال اتریوم بتواند با موفقیت مقاومت 2549 را شکسته و از آن عبور کند. برای آن که این اتفاق رخ دهد، لازم است با افزایش حمایت، شتاب روند نزولی کاهش یابد.

اما در صورتی که این مقاومت شکسته نشود، و با افزایش فشار فروش، ریزش ادامه پیدا کرده و به سمت کف کانال خود حرکت کند. بنابراین هدف این ریزش می تواند قیمت محدوده 1500 دلار باشد.

 

21 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
1 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram